Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit szív el egy átlagos...

Mennyit szív el egy átlagos és mennyit egy láncdohányos?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a szomszédom nem árulja el :D Még soha nem láttam cigi nélkül, de egyébként jó fej...
2020. jún. 8. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

3 szál / napnál látványos a határ. Alatta és felette szívók eü képe jelentősen eltér, de ez még semmi a láncdohihoz képest.

Óránként 1, az már brutális.


A lánc dohányos az, aki a következő cigit az előző parázsáról gyújtja meg. Ez óránként 5-6, vagy több. Napi 3 doboz. (bár már napi 1 dobinál, ágy kisebb mennyiségben is inkább sodorják) Itt már orális fixáció is egy függőség. Van, aki rá se gyűjt már csak a szájába rakja, hogy érezze az ajkain a szipkát.

2020. jún. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
82%
Szerintem fél doboztól, egy dobozig lehet átlagosnak tekinteni a dohányzást, akik ez alatt vannak azok még nem nevezhetőek erős dohányfüggőnek. A láncdohányosok 2-3 doboz, ritkán e fölött is. Én az egy dobozommal kb határeset vagyok de ez már erős dohányzásnak mondható pláne, hogy nagyon régóta ez a napi adagom.
2020. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Egy láncdohányos 3+ dobozzal. Ötnél többet szinte képtelenség elszívni egy nap alatt.


Amúgy egy koca dohányos max. heti két - két és fél dobozzal.

Egy könnyű dohányos napi átlag max. féldobozzal.

Egy átlagos dohányos kb. napi egy - másfél dobozzal.

Erős dohányos két - két és fél dobozzal naponta.

2020. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászóló levele maximálisan tartalmazza a választ.

Erős dohányos férfi vagyok, nekem az alsó sor aktuális. Meg is gyűlik a baj mikor az ember társat keres, mert a nők többsége a felső két sorba tartozik:)

2020. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!