Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen szivart ajánlotok 1000...

Milyen szivart ajánlotok 1000 forint körül ami nemzeti dohányboltban kapható?

Figyelt kérdés
Inkább legyen vékonyabb fajta, előre vágott (nincs szivar vágóm), szipkát nem preferálom de lehet rajta akár és nem utolsó sorban ennyi pénzért a lehető leg jobb minőségűt keresem. (egyébként első szivarom lenne) ja és NEM SZIVARKA HANEM SZIVAR

2020. jún. 8. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A dohányboltokban igen változó, hogy milyen szivar kapható. Van ahol semilyen és van ahhol hatalmas a választék.

Ennyiért élvezhető, de nem valami hiper szuper szivart kapsz.

Sok fajta szivart vettem már dohányboltban, és csak egy volt pocsék. Egy vastag és "vágatlan".

2020. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mondasz egy márkát is amit ajánlanál?

2020. jún. 9. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem márka megnevezéssel kértem, így nem is jegyeztem meg a márkákat. Ami ott kapható, mind kiprobáltam. Azért nagyobb forgalmú dohányboltokban, előfordulhat nagy választék.
2020. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van:

Moods

Hunor-bár ez erős

Don Alfredo

2020. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ha egyáltalán van 2-3 féle. Igazából csak válasszad a neked szimpatikusat (esetleg ha engedik, szimatold meg őket) és azok közül vedd meg amelyiket kb 1000 ft-ért adják. A márkanév nem garantálja hogy neked is ízleni fog, szerintem ezzel ne is foglalkozz túl sokat. (Vagy az már sokkal magasabb árkategória.)
2020. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Casa de garciat próbáld ki, szerintem ebben az árban a legjobb.
2020. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Tény hogy jó. Ár-érték arányban nagyon jó. Ez utóbbi olcsó dolgoknál ritka.

Első szívarnak ideális, mível nem durván tömény.

2020. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!