Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzástól szúrhat a szív?

Dohányzástól szúrhat a szív?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok 2 éve cigizek, nem olyan sokat, 1 doboz elég 2-3 napra.

A szívembe szokott nyílalni néha egy tompa fájdalom, néha lüktető fájdalom, néha meg szúr. Ez lehet a cigitől?

Mindennap iszok colat attól lenne inkább?

Megijedtem tőle kicsit, nehogy szívrohamom legyen vagy ilyesmi.🙁

Elmegyek orvoshoz megnézetni, csak gondoltam kiírom, mert úgyis azt fogja mondani, hogy ne dohányozzak, de remélem tényleg attól van és nincs más bajom.



2020. jún. 19. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem odaírni, hogy vizipipázni is szoktam 2-3 naponta. Attól is lehet?
2020. jún. 19. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne igyál mindennap kólát mert nem tesz jót a szívednek

Cigizni se cigizzél mert attól meg rákos leszel

2020. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen! Miért, szerinted mitől lehet? Ezt jobb ha most mondom mielőtt veszekedés lenne belőle NEM CSAK a cigitől szúrhat a szív! Tudom! De... Az lenne a legjobb ha se nem kóláznál, se nem cigiznél! Kérj segítséget a leszokáshoz! Drukkolok :)
2020. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a szived szur. Valoszinu a mellkasodban a rekeszizom teruleten maradt levego a fajdalom oka, probald ki ilyen esetben, a kisebb sohajt, majd kicsit nagyobbakat, es a vegen egy jo nagy levegot veszel. Sokszor egy pattanas-szeru erzes koveti a fajdalmat, ami azonnal megszunik.
2020. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kóla nem tesz jót a szivnek főleg ha mindennap isszák, kardiológus mondta

A cigaretta sem tesz jót a sziv ereinek de azt még ilyen fiatalon egyenlőre kizárnám

2020. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"mert úgyis azt fogja mondani, hogy ne dohányozzak, de remélem tényleg attól van és nincs más bajom."


Ennek örülni kell, hogy a dohányzástól van? :D

2020. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem baromi sokat szúrt a mellkasom és fát a hátam... Volt amikor annyira fájt a mellkasom hogy lefsott a víz mozdulni se bírtam és fájt amikor levegőt vettem... Na akkor tényleg azt hittem ottmaradok... Egy hónapja tettem le a cigit és lekopogom azóta nem fájt se a hátam se a mellkasom... (hozzá kell tenni én napi 1-1.5 doboz tölt9ttet szívtam... 26/ L)
2020. jún. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!