Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ilyen mennyiségű dohányzás...

Ilyen mennyiségű dohányzás mennyit változtathatott az egészségi állapotomon?

Figyelt kérdés
Meg kamaszkoromban néha dohányoztam, bulik alkalmával több szálat is egy este, de soha nem rendszeresen es soha nem tudtam rászokni. Most 26 vagyok, eddig összesen maximum olyan 50 dobozzal szívhattam el egesz életemben. 2 hete úgy éreztem nem tudom mással levezetni a feszültséget es ennyi ido alatt elszívtam 3 dobozzal, volt, hogy egy nap 10 szálat is, ma viszont mar hányingerem volt közben, utána pedig úgy éreztem ég a torkom ezért kidobtam a maradékot. Egyébként hipochonder vagyok, nagyon figyelek az egészségére es nagyon felek az oregedestol. Amikor szívom nem is tudom hogy csinálom egyébként, mert pontosan tudom, hogy mit okozok magamnak. Most annyira rosszul vagyok meg a gondolatától is es annyira megbántam, hogy soha nem fogok többe elszívni egy szálat sem. Tudom, hogy ez nem nagy mennyiség, de mégis mennyit ronthatott ez az állapotomon?
2020. jún. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem füstölsz nem leszel beteg.
2020. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semennyit
2020. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se károsított semmit... Én 10 évig rendszeresen szívtam és nemrég volt teljes kivizsgálásom hál istennek minden rendben... Itt az ideje leszokni még büntetlenül megúsztam
2020. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor szívom nem is tudom hogy csinálom egyébként.


Ezt úgy mégis hogy?

2020. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!