Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben?

Mi a jó a cigiben?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre hogy nem élvezik akik cigiznek hanem az aktuális elvonási tünetet akarják enyhíteni. pl. ma utaztunk 4 órát az egyik cigis miatt muszáj volt megállni 1 óránként rágyújtani mert nem bírta ki.
2020. jún. 20. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenki ilyen azért. Én például ritkán szoktam, bulikban főleg, de jelenleg már több mint 3 hónapja nem dohányoztam. Egyébként az íze miatt, a feszültség oldása miatt, a dohányzó társaság miatt és az alkohol mellé jól esik elszívni pár szálat.

De az is igaz, hogy ha tényleg rá vagy függve, akkor csak az elvonási tüneteket enyhíted, és ha csak keveset szívsz, akkor is káros.

2020. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
A nitkotin az agyban beköt egy speciális receptorba, ami jó érzéssel tölti el a felhasználót. A nikotin 30 perc múlva lebomlik, és a dohányos agya várja az újabb nikotin adagot. Ezt hívják sóvárgásnak.
2020. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik a szertartás.
2020. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cigizni jó, mert dopamin felszabadulását okozza, aki rá van szokva, az pedig csak úgy kapja meg, ha mindig beviszi a megfelelő mennyiséget. A ciginek a mellékhatásai azok, amik károsak.
2020. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem dohanyzom,de pl egy széparcu,hosszuhaju dekorativ lany dohanyzik,az kimondottan izgato,szexi tud lenni,igaz nekem fétisem is a dohanyzas!Csak sajna nem találok hozza partnert
2020. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 én meg alaig találok olyan lányt aki nem dohányzik, mert én meg azt keresek.
2020. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!