Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás hízlal?

A dohányzás hízlal?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egy nagyon krónikus, nagyon hosszútávú senyvesztő betegség.
2020. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nagyon sokan abban hisznek, hogy fogyaszt (amiben van is valami, ha nem is igy direkt). Ezért dohányoznak és ugy gondolják, akkor nyugodtan zabálhatnak, meg is teszik. Igy végül elhájasodás lesz belöle és zsirban/cukorban/csokiban/stb. uszo szemeikkel csodálkoznak, hogy miért nem fogynak?
2020. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Én úgy tudom, hogy "fogyaszt".

Legalábbis anno láttam ismerőst aki kave-cigin élt és fogyott.

Viszont van olyan ismerős aki cigizik és semmi.

2020. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Maga a cigaretta semmilyen hatást nem gyakorol a zsíranyagcserére. A dohányzás se nem fogyaszt se nem hizlal. De sokan evés helyett cigiznek magyarán kevesebbet esznek, ezért fogynak. Mikor leszoknak pedig evéssel kompenzálják a cigit ezért jól meghíznak. De van néhány kivétel is. Pl én éhes lettem tőle, mert gyomorsavat csinál, így többet ettem és híztam mikor cigiztem. Mióta leszoktam ritkábban vagyok éhes. De nem a cigitől híztam! :)
2020. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A cigiben nulla kalória van, tehát nem hízlal.
2020. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Helló!


Nem hiszem, hogy hizlalna. Akár hányszor leszoktam a dohányzásról, mindig 5-10 kg feljött rám, ami nem ment el mikor visszaszoktam ismét. :)

2020. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol hallottad de az tuti hogy ez egy nagy baromság
2020. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan lancdohanyos ismerosom, aki par ora alatt tobb kg-ot fogyott, mert rak miatt ki kellett operalni az egyik tudejet. :-/

Annyira nem jo dolog..

2020. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, akit igen, mivel egyesek úgy dohányoznak, hogy közben söröznek, vagy valami hízlalót esznek.
2020. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!