Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem szívok el több szál...

Ha nem szívok el több szál cigit egyáltalán, hízhatok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan azért híznak meg a leszokás után, mert alternatívát keresnek amivel kiváltják a dohányzást, vagy az elvonási tüneteket csökkentsék. Van aki cukrot eszik helyette, van aki rágózik és van aki eszik, nassol.
2020. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


En igazabol nagyon szeretnek hizni, de akarmennyit eszem, nemtudok. Orvosnal is voltam vervetelen, de semmi gond nincs halisten. Mar csak arra tudnek tippelni, hogy a dohanyzas miatt nem megy, eddig nem akartam elhinni tovabb szivtam (napi 2 doboz..) mai napig, de nagyon szeretnék leszokni róla.

2020. júl. 14. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg csökkenti a mennyiséget fokozatosan. Aztán egy kis edzés. Hátha elkezdenek feljönni a kilók.
2020. júl. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle trükkel, szerrel, csökkentéssel vagy ilyesmivel ne kísérletezz, úgyse működik semmi, csak abbahagyod és kész. Ki kell bírni. Hízni tőle nem biztos, hogy fogsz, de bajod se lesz belőle, az viszont biztos!
2020. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!