Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy kicsit visszaestem, ebből...

Egy kicsit visszaestem, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy 6 évet dohányoztam de 3 éve letettem. Utána mivel félek a betegségektől elmentem mellkasröntgenre ahol semmit nem találtak a tüdőmben kivéve egy korábbi megfázás nyomait. Viszont nemrégiben dohányoztam ismét kb. 2 hónapot.Nem rég eldöntöttem hogy nem szokok vissza rá. A kérdésem az lenne hogy ugyan előtte már dohányoztam de a tüdőmben semmi rákra utaló jel nem volt ez a 2 hónap befolyásol valamit? Nagy butaság volt visszaszokni még ha csak ilyen kis időre is


2020. júl. 20. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sziaa! Ne aggódj, ennyi idő alatt nem lesz bajod. (Szerintem lehetetlen) Egy ismerősöm asztmasan dohányzik mar 10x éve es semmi baja, de en megertelek, en is ilyen vagyok, minden betegsegtol rettegek es mindenbol a legrosszabbat kovetkeztetem ki. Menj el orvoshoz es vizsgaltasd ki magad, magamból kiindulva addig úgysem nyugszol meg. Es egyébként baromi büszke lehetsz magadra hogy letetted!!☺️Kitartaaas!
2020. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2020. júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A dohanyzás hatasai nem azonnal jelentkeznek. Minék kevesebbet dohányzol annál kevesebb eselye van hogy megbetegszel tőle. Egyebként nem akarlak elkeseríteni de egy sima röntgenen alig látszik valami. Valószínű egyebként semmi bajod nincs jelenleg. Annak tünetei is vannak nem csak a röntgenen latszik
2020. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!