Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem kapok antidepresszánst...

Nem kapok antidepresszánst már három hónapja és visszaestem a korábbi betegségbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három évig szedtem evészavarra antidepresszánst. A kezelőorvosom nem ír már fel többet mert rendszertelenül szedtem. Azt mondta vagy folyamatosan szedem vagy sehogy. Három hónapja nem szedem és kb két hónapja alkoholizálok, koplalok máskor telezabálom magam és hánytatom magam. Lehangolt vagyok sokszor fekszek, alszok fáradt, bágyadt és erőtlen vagyok. Pszichiáterhez járok kontrollra beszámolok a panaszaimról nem ír fel antidepresszívumot csak a rilexet hogy ne szorongjak. Milyen orvos az ilyen? Nekem kell az antidepresszívumom mert anélkül rosszul érzem magam. Mit tegyek? Könyörögjek az orvosnak?

2015. nov. 30. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A RILEX-kezelés alatt az alkohol fogyasztása tilos.


Minek írjon fel, ha nem szeded?

Minek iszol olyan gyógyszerre, amire tilos? Vagy azt sem szeded be?


Próbálj meg egy pszichológust, mert a gyógyszerektől soha nem fogsz meggyógyulni.

2015. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne. Menj egy másik dokihoz.
2015. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát igen a gyógyszerektől sem biztos, hogy meggyógyulsz, a pszichológustól pedig még kevésbé valószínű. Alapból gyógyszerellenes vagyok, de az evészavar nem játék, gondolom arra érdemes gyógyszert szedni.
2015. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a húsevést, a tejtermékek, a cukor, a fehérliszt fogyasztását ! Egyél helyette rengeteg gyümölcsöt (banán,alma,narancs,mangó...),zöldséget (karfiol,brokkoli,répa...) akár nyersen is.
2015. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4: Hagyd abba a húsevést, a tejtermékek, a cukor, a fehérliszt fogyasztását !


Ha mindezeket abbahagyja, akkor mit fog enni? Zöldségtől, gyümölcstől nem fog jóllakni.

2015. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1. A tablettát folyamatosan szednem kell de érzem hogy mikor megy ki a hatása és olyankor iszok csak alkoholt!
2015. nov. 30. 22:11
 7/11 A kérdező kommentje:
2. Nem megyek másik dokihoz mert a mostanit nagyon kedvelem és tisztelem a szaktudásáért
2015. nov. 30. 22:12
 8/11 A kérdező kommentje:
3. Kezdem azt hinni hogy az eddigi válaszolók közül te értesz ehhez a témához a legjobban!! :) Teljesen egyetértek veled evészavarnál szerintem is kell a gyógyszer, aki nem szedi úgy jár mint én lezüllik :/
2015. nov. 30. 22:13
 9/11 A kérdező kommentje:

4. Rengeteg zöldséget eszek gyümölcsöt már kevesebbet mert abban rengeteg a szénhidrát. Például egy banán tömény szénhidrát rosszabb mint a csokoládé, egy nagyobb darab több mint 200 kalória!!


Az a baj hogy néha elcsábulok és eszek egy csomó kenyeret azt is a rosszabbik fajtából (finom kiőrlésű lisztből készült fehér kenyér) és rengeteg zsírt kívánok meg egy-egy hosszabb koplalás után, szalámikat, szalonnát de van hogy csak simán kanállal eszem a margarint. Olyankor aztán berezelek hogy megnő a hasam és megyek wc-re hányni, utána meg tisztításnak pár szem stadalax!


Amúgy reggelente sose eszek, ebédkor keveset ha sokat akkor kihányom, vacsorára minimálisat 100-150 max 200 kalóriát.


De igen sok zöldséget, gyümölcsöt eszek csak sajnos elcsábulok és olyankor kifosztom a hűtőt! -.- Ezen kéne még változtatnom

2015. nov. 30. 22:17
 10/11 A kérdező kommentje:
5. Ha zöldségtől, gyümölcstől nem lehet jól lakni akkor kérdem én a vegetáriánusok mitől laknak jól??!!
2015. nov. 30. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!