Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen cigiztél először? ...

Hány évesen cigiztél először? Átkozod a napot mikor először rágyújtottál? Vagy boldogan gondolsz vissza arra a napra?

Figyelt kérdés

#átkozod #a cigit #mikor először cigiztél
2020. aug. 24. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Átkozom es 16 évesen,most 26 vagyok es lekéne gyorsan tennem ugyhogy azon vagyok de nagyon nehéz🙈
2020. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen szívtam először, végülis nem bánom, mert legalább kipróbáltam, és amúgy sem cigizek. Szóval, ja.
2020. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még soha életemben nem cigiztem. 25+ F
2020. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáltam ki asszem 3 éve egy slukkra, és soha többet. Marja a torkot, büdös, dréga, majd' megfulladtam, nem tudom mi a jó benne. Én nagyon nem szeretem. Mondjuk, van aki a csokit se, ez is elég személyfüggő.. :D
2020. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Amig cigiztem, atkoztam. Valtottam e-cigire, sokkal jobb!
2020. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
18 éves voltam mikor először szívtam, de nem csak dohány volt benne :D
2020. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

kb 6 éves voltam mikor kipróbáltam. (Tesómnak elloptuk anyám cigijét) undorító volt az íze és a szaga uh azóta sem éreztem még csak ingert sem, hogy cigizzek. Sőt még sem vagyok hajlandó fogni az égő cigit senkinek, mert olyan büdös tőle az ujjam hogy hányingerem lesz tőle.

Uh hogy boldogan gondolok arra hogy kipróbáltam ott és akkor.

2020. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6, vagy 7 éves lehettem, amikor már rendszeresen kijártunk a városszéli láposra, vagy elhagyott bányaüregekbe cigizni. Mindenki a faterja készletét csapolta meg, és az volt a "menő", aki a leghosszabb bűzrudakat hozta. Én szerencsés voltam, mert apám akkoriban szokott át munkásról Románcra, az pedig tán két centivel is hosszabb volt, mint a divatos Fecske. 28 éve (33 voltam akkor), mikor leszoktam, már napi három doboz Symphoniánál tartottam.

Sohasem átkoztam magam amiért rászoktam. Részint mert szerettem a füstöt, részint pedig mert akkoriban szívta boldog-boldogtalan.

2020. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17 éves voltam. Én boldogan tekintek vissza arra a napra, mivel megfogadtam, hogy soha sem fogok rászokni. Nem mondom, hogy soha életemben nem fogok egy szálat sem elszívni, de nem fogok rászokni.

Az e-cigi és a vizipipa sokkal élvezetesebb, sőt kifejezetten kellemes, de azokra sem szeretnék rászokni, mert elveszne a varázsa, ami évi pár alkalom esetén megvan.

2020. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 évesen. Nem átkozom, de boldog se vagyok tőle. Néhány évvel később letettem. Ennek 11 éve és nem hiányzik.
2020. szept. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!