Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 nap után elszìvtam egy...

17 nap után elszìvtam egy szálat aki leszokás alatt rágyújtott visszaszokott?

Figyelt kérdés
Le akarok szokni a cigiről ma viszont kaptam egy nagyon kellemetlen hìrt ès sajnos elszìvtam egy cigit...a jò hìr hogy szarul esett ès hányingerem is lett tőle...nem tudom mi ütött belèm :( ... Az elmúlt kèt hètben is stresszes voltam mèg sem gyùjtottam rá :( ... Volt olyan aki leszokás első heteiben rágyùjtott mèg sem szokott vissza? Előre is köszönöm a válaszokat

2018. dec. 5. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Többen voltak már így.
2018. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott vissza, mert le se szokott.
2018. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a harmadik napon rágyújtottam, mert sietnem kellett valahová, és a kapkodásban nem találtam egy csomó mindent, és egyre idegesebb lettem. De már tudtam előtte is, hogy lehet olyan, hogy majd kifogást próbálok keresni, és ahogy beleszívtam, tényleg rájöttem, hogy ez csak hiszti, hogy rágyújthassak. Nem szoktam vissza. :)

Ha a "kellemetlen hír" miatt rágyújtasz, az is ilyen kifogás keresés. Onnan már csak egy lépés, hogy csökkentsd az ingerküszöböd, és minden kis bosszantó dologra ráfogd, hogy amiatt gyújtasz rá. Így nem fog menni, ne keress kibúvót.

2018. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek hogy rosszul fogalmaztam ...szóval a kèrdès hogy annak ellenére hogy elszìvott egy szálat sikerült e leszokni? (Bár már annyira nem aktuális hál istennek azóta nem akartam rágyùjtani)
2018. dec. 5. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem sikerült, mert az első adandó alkalommal rágyújtottál.
2018. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem az első adandó alkalom volt ...ès nem is ez volt a kèrdès...
2018. dec. 5. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nincsen, az elkövetkezendő pár hét kritikus lesz, de ha azon túl jutsz, nincs semmi akadály, hivatalosan is leszokottnak tekintheted magad. Viszont ne keress kifogásokat. Ha leszoksz, úgy kell gondolkodnod, hogy lehet akármilyen stresszes egy nap, cigi nélkül kell végig csinálni. További sok szerencsét!
2018. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!