Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos ennyire erős lenne?

Iqos ennyire erős lenne?

Figyelt kérdés
Töltött cigit szívtam 6 évig. Most 2 napja szívom az Iqost de viszont úgy érzem sokkal erősebb mint a töltött cigi volt. Kaparja a torkom kicsit meg amikor letüdőzöm érzem hogy elég erős. Pedig a leggyengébb heetset veszem direkt de még ezt is így érzem. Ugyan így voltam a rendes gyári dobozos cigivel annál is ugyan ezt éreztem amikor szívtam. Mitől lehet ez?

2020. szept. 3. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A hevített dohánytermékek dohányterméknek minősülnek, emiatt dohánytermékként is kell szabályozni őket. Az új típusú termékekre való átállás nem tekinthető leszokásnak, és a passzívan elszenvedők is ki vannak téve az egészségkárosító vegyületek hatásának - többek között ezeket az üzeneteket tartalmazza az Egészségügyi Szakmai Kollégium Tüdőgyógyászat Tagozatának hevített dohánytermékekkel kapcsolatos állásfoglalása, amelyet a Portfolio elsőként közöl. Azt is megemlítik, hogy a hevített dohánytermékek esetében káros és esetlegesen káros vegyületek ugyan kisebb mennyiségben vannak jelen, mint a hagyományos cigaretta esetében, de más, mérgező és rákkeltő vegyületek lényegesen nagyobb mennyiségben találhatók meg.


www.portfolio.hu › gazdasag › megerkezett-a-figyelme...

2020. szept. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ismeret terjesztő hozzá szólást de a kérdésemre nem kaptam meg a megfelelő választ
2020. szept. 5. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az iqos se annyira jó mert kevesebb káros anyagot viszel be de amit beviszel azt sokkal nagyobb koncentrációban mint egy sima cigarettából.Azt hogy miért érzed erősebbnek nem tudom megmondani lehet a töltési technikád miatt nem érezted erősnek hisz nem mindegy hogyan,mennyi és milyen dohánnyal töltesz.
2020. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Károsabb lenne, mint a normál cigaretta?

Egyébként amit én így sejtek, hogy ezek a kis töltetek agyon vannak kezelve mindenféle anyaggal, hogy hevítés hatására puff ne égjen le az egész hanem csak szépen lassan stb.. Franc tudja mi lehet benne.

A gyári kész cigaretta is kezelve van, nem részletezném.

Talán a a vágott dohány ami tölteni való még jobb alternatíva, vagy a sodródohány.

2020. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es


Nyílván nem károsabb mint a sima cigaretta de nem hiszem hogy annyival jobb lenne.Akkor már inkább ecigi vegyen aki le akar szokni az biztos hogy én ezt a hevített dohányos dolgot nem csinálnám.

2020. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 0,6 mg-os cigit szívtam eddig. 2 napja kísérletezek a iqos-al, de nekem meg az a bajom, hogy nem érzem. Mintha hegyi levegőt szívnék. Azt olvastam, hogy minden Heets 0,5 mg nikotint tartalmaz, csak az ízkülömbségek miatt érezzük egyiket erőssebbnek, másikat gyengébbnek. Azt is tapasztalom, hogy az első két slukk erőssége még elmegy, aztán már alig érzem.
2020. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is az elején. Erősnek éreztem, de aztán megszoktam. Kisebbeket szippantottam, most már jó.
2020. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!