Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Keresek egy kérdést ami a...

Keresek egy kérdést ami a cigivel való lebukásról szólt, nem ismerős valakinek? Alul több.

Figyelt kérdés

- Emlékeim szerint legkésőbb 2019 közepe körül láttam a kérdést, de nagy valószínűséggel régebbi lehetett (~2016 ?)

- A kérdés maga olyasmi témájú volt, hogy "lebuktam, hogy cigizem..."

- Nem maga a kérdés fontos számomra, hanem mai napig bennem van egy kommentelő válasza, aki szintén lebukott az anyja előtt, hogy tőle "lopta" a cigit, és az anyja hozott neki haza egy dobozzal

- Szinte biztos, hogy legalább 2-3 oldal válasz volt a kérdésnél

- Nem feltétlen Egészség -> Dohányzás témakörben volt kiírva, lehet, hogy a Családi kapcsolatoknál.


Kérlek, ha nem tudsz segíteni, akkor csak görgess tovább, ne írd le, hogy mennyi időm van ilyen hülyeségekre stb.stb. Előre is köszi (:



2020. okt. 6. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:

ÁÁ el se hiszem itt kerestem fél évig, erre most 20 perc keresés után meglett :'D

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__1593862-..

4-es válaszra gondoltam.

A kérdésem így már tárgytalan. (:

2020. okt. 6. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is emlékeztem. Még mindig szomorú vagyok miatta. :(
2020. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mire emlékeztél, és miért vagy szomorú miatta? :D
2020. okt. 6. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésre. Szomorú hogy ilyen az emberiség, a saját gyerekének vesz cigit valaki.
2020. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!