Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vannak olyanok, akik E-cigizne...

Vannak olyanok, akik E-cigiznek, annak ellenére, hogy nem dohányoztak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy szimplán az elektromos cigi világa vonzotta stb. Én személy szerint, egyik dohányzási formával sem élek, csupán érdekel, hogy mindenki csak le szokásra/átszokásra használja e,valamint igaz, az hogy aki nem leszokásra használja, azt megbélyegzik? Tudom, nyílt titok, hogy mindkettő káros, tehát ezt a részét ezért hagytam ki. Én mondjuk furcsállom, hogy csak dohányzók "használhatják".

Senkit nem akarok rá beszélni, hogy szivhatja bárki s én sem tervezem, és persze senkit sem akartam Meg bántani ezzel, csak érdekel, hogy akkor ez a dolog milyen szerepet tölt be.


2020. okt. 28. 14:06
 1/3 anonim válasza:
Én átszokásra.
2020. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem volt ismerősöm aki nem dohányzott, de valamiért rászokott az e-cigire. Azóta (kb 1 éve) is rendszeresen szívja,bár már így néhány alkalommal pl buliban bátran igent mond alkalmanként 1 szál cigire. De tényleg csak max havonta azt a 2-3 szálat szívja belőle. Én nem dohányzom, szóval közvetlen tapasztalatom nincs, csak hasonló estek.
2020. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ecigit próbáltam először, később a sima cigit is párszor. De jobban tetszett az ecigi, a sok füst( tudom, az gőz :) ), hogy egyáltalán nem vagyok büdös tőle, sőt, inkább illatos. Saját ecigim sose volt (félek ezzel odaállni a szüleim elé, + tuti hogy nem néznék jó szemmel, a hátuk mögött meg nem szeretném csinálni), mindig haverok adtak kölcsön, általában osztálykirándulásokon, de volt hogy a suliban is. Meg legalább így nem "mérgezem" magam ezzel, inkább kibírom...

Nálunk az osztályban aki ecigizett, azok mind nem cigiztek előtte soha rendszeresen. Egyáltalán nem volt megbélyegezve senki emiatt.

2020. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!