Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin védhet valamelyest...

A nikotin védhet valamelyest a koronavírustól?

Figyelt kérdés
Ismerőseim körében egyre több a koronavírusos, vannak akiknek elég súlyos lefolyású a betegség. Azonban azt véltem felfedezni, hogy egyikük sem dohányos. Tanulmányokat találtam arról, hogy talán a nikotin védhet a vírustól. Ti mit tapasztaltatok ez ügyben? Csak véletlen ez a jelenség vagy tényleg lehet védő hatása a nikotinnak?

2020. nov. 11. 01:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
70%
Jaja, tudom 30-as. Profi vagy :D Akkor nem írsz ellentanulmányt? Nehogy már itt ezek az ostoba egyetemi kutatók megmondják neked, -aki nagyon sokat olvastál a tüdőbetegségekről- a tutit erről az egészről :D
2020. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

31-es, én elolvastam a cikket, bár már találkoztam korábban is vele, de köszönöm, hogy elküldted, meg a véleményedet is, mert legalább megnyugodtam, hogy valaki megértette mit magyarázok. :D

Tudományos cikkek is vannak a témában, csak azokhoz nehezebb hozzáférni egyelőre és nem jutottak egyértelmű következtetésre.

A könyvolvasás önmagában gondolkodni nem tanít meg 30-as, ne haragudj meg, hogy ezt írom, de a válaszaid alapján úgy tűnik, te vagy rá az élő példa. :)

2020. nov. 18. 18:31
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ítelkezz nyugodtan valakiről akiről egész pontosan semmit nem tudsz. Kicsit sem vagy szánalamas. Bagózzál ha ennyi eszed van. :D januártól 1700 ftért igazán meg fogja érni. Még szerencse, hogy te tudsz gondolkodni. Idióta baromm
2020. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
77%
És a hülyéje elkezd személyeskedni, micsoda művelt fickó :DDDD
2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%
Mert te nem személyeskedtél kicsit sem ugye? De ha neked szólnak vissza az már nem tetszik. Továbbra is úgy véleményezel, hogy még mindif semmit nem tudsz rólam. Gratulálok! Azért elárulom, hogy veled ellentétben elvégeztem pár szakot. Neked is ezt javaslom. És majd ha lesu némi fogalmad az élettanról meg a tüdő működéséről akkor nem teszel fel ilyen barom kérdést.
2020. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
34. Mindenki magából indul ki :D Te személyeskedsz itt mindenkivel, de nehogy tükörbe nézz még látnál egy majmot.
2020. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
35-ös, de, nagyon is sok kiderült már rólad, ne aggódj! :D
2020. nov. 19. 18:16
 38/45 anonim ***** válasza:
0%
37 halálra aggodom magam, hogy noném Pistike megtudta, hogy elvégeztem pár iskolát és olvasni is szoktam. Húú micsoda információ áradat. Nyomozónak azért ne menj. :D
2020. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Nem szándékoztam nyomozónak menni. :)

Anélkül is képes vagyok következtetéseket levonni.

További kellemes tanulást, olvasást neked! :)

2020. nov. 19. 20:55
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Igen tudjuk, hogy "a nikotin védhet a koronavírustól". :D
2020. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!