Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hogyan/mivel tudott leszokn...

Ki hogyan/mivel tudott leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Le akarok szokni, főleg amiatt, mert súlygyarapodást idézhet elő a leszokás (jó lenne felszedni pár kilót). Illetve zavar a szag, és a szám íze a cigizés után. Hogy szokjak le? Szedtem korábban kudzubab tablettát, azzal valamennyire sikerült visszafognom, de visszaestem. Jelenleg 12-14 szál fogy naponta. Ha 12 óránál tovább nem gyújtok rá, dekoncentrált leszek, szédülés és légszomj gyötör. Ezeket hogy győzzem le?
2020. nov. 21. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy, amit nem írtam a kérdésbe. Sajnos nálam rituálé is a dohányzás, és nem tudok még egy film alatt sem megülni nyugodtan anélkül, hogy rágyújtanék (moziban persze nem gyújtottam rá soha :D). Kaja után is kell, és kávéhoz is. Mivel helyettesítsem?
2020. nov. 21. 15:52
 2/4 anonim válasza:
Először is ismerd fel az okát annak hogy miért van szükséged ilyen vagy bármilyen pótcselekvésre
2020. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a tablettákat, tapaszokat, csökkentést stb. Leteszed és nem szívsz többet, csak így megy. Akaraterő kell hozzá, az tény, de ha kibírod az első hetet utána már jobb lesz. A kávé tényleg kívánta nagyon nekem is a cigit, úgyhogy azt se ittam, végül a cigivel elmaradt az is, ma már havonta egyet ha megiszok :-) Sok sikert!
2020. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én IQOS-ra tértem át, ami a mezei elektromos cigikkel ellentétben meglehetősen hasonlít a dohányzásra. Hamar a szívemhez is nőtt, de jöttek a gondok. Az IQOS-t is 10 percenként tudod szívni, mivel nincs benne szén-monoxid. Emiatt a mérgek hada elkezd benned felgyűlni. Én egy idő után már nagyon rosszul voltam emiatt és hirtelen nem jöttem rá, hogy az IQOS miatt, mivel nem lettem instant rosszabbul egy szál után. Miután leraktam kellett kb. egy hét mire helyre jöttem. Azóta egyiket se kívánom. Néha néha még eszembe jut, hogy jól esne, de csak visszagondolok milyen rosszul is voltam tőle és elhesegetem a gondolatot. (Előtte kb. 8 évig dohányoztam)
2020. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!