Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigi mennyi ideig...

Füves cigi mennyi ideig kimutatható?

Figyelt kérdés

Anno, kamaszként egyszer kipróbáltam tehát nem volt új dolog.

Tegnap nagyon durva napom volt meg mostanában minden nagyon összejött és egy fél "gyengére töltöttet" eltoltunk a tesómmal.


Viszont ma a munkahelyen közölték, hogy mindenkinek kötelező véradás 2. án.


A Tegnapi cigit észre fogják majd venni?


2020. nov. 25. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nincs olyan, hogy kötelező véradás.
2020. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kötelező véradás sehol, ha veletek ezt csinálják akkor mehet a feljelentés.
2020. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a ledolgozást akarják ezzel kompenzálni. Akinek nincs szabija.

Eddig is úgy volt, hogy aki ad vért annak jár egy nap. Na most pont ezzel tudják megoldani a ledolgozást akinek nincs szabi, hogy 2.án véradás.

2020. nov. 25. 16:48
 4/10 A kérdező kommentje:

így is úgyis megbántam a tegnapit de nagyon kibuktam :(

Hát még amikor szóltak hogy ez van.

2020. nov. 25. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a mesében sincs; nem mész és kész. Bármelyik munkajogász körberöhögné...
2020. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat de most se tettek kotelezove, ha akarsz szabit, elmesz, ha nem, akkor nem. Ne menj el.

Egyebkent veradas nem egy drogteszt, nem hiszem, hogy ezt neznek. De azt hiszem, hogy kb 1 honapig kimutathato verbol a fu.

2020. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapig talán nem. Hajszálból még fél év után is, de a vérből hamarabb kimegy. Viszont célzottan arra kellene tesztelni, amit véradáskor nem hiszem, hogy néznek.
2020. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sajnos nálunk ezzel kompenzálják ha valakinek nincs szabija :/ Nekem meg nincs mert az utolsót vizsgára lőttem el :(


Hát nem tudom itt legutóbb elemezték azt is. Sosem voltam véradáson nem tudom hogyan van de pl a bnőmnek így derült ki, hogy alacsony a hemaglobinja. Anno rendszeres véradó volt de sehol nem mondták neki

2020. dec. 1. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Oke, hogy ezzel kompenzaljak, de ez meg mindig nem azt jelenti, hogy kotelezo.


Hemoglobint mindenhol neznek, az az elso vizsgalat kb. Regebben nem volt alacsony, azert adhatott a baratnod, kulonben nem engedtek volna :) Ezek utan szerintem valamit felreerthettel, nem szoktak drogtesztet csinalni veradaskor.

2020. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokan ezt nem értik.

A vérvizsgálat nem úgy működik, hogy belökik a véredet egy gépbe, és az kiírja, hogy miket tartalmaz.

Adott dolgokra tudnak szűrni, és a drog nem csak, hogy nem lesz a szűrendő dolgok között, de nem is lehet.

Csak azt látják amire szűrnek.

2020. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!