Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnek leszokni dohanyzas...

Hogy tudnek leszokni dohanyzasrol meg fuvezesrol?

Figyelt kérdés
Mar elhataroztam magam hogy leszokok meg voltak idok amig nem csinaltam de barati tarsasagomba sokan csinaljak es igy mindig vissza talal hozzam is. Fuvet azt konnyen letudok rakni nem okoz nagyon elvonasokat max kivanom mar 3 4 napja azt nen szivtam de, valamilyen modon van akkor nem tudok ellent alni, es akkor ujra megy az is. Inkabb dohanyzas okoz problemat mert nelkule nagyon szarul vagyok:(
2020. nov. 27. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez volt ket eve, kb heti szinten szivtam a tarsasagnak koszonhetoen

akkor nem vallottam be, de nem sokkal utana rajottem hogy ez a tarsasag mennyire rossz es ha tovabb benne maradok akkor iszonyat le fogok csuszni.

hala istennek hamar raeszmeltem es kileptem belole, nem hianyoznak, talaltam ugyanolyan jo baratokat es lasd, nekik nincs karos szenvedelyuk

nem hiszem hogy annyira jo barati tarsasag lehet (nem latok bele a tiedbe, szemelyes velemenyt irok) ha az egyutt toltott ido csak ugy “jo, meg vicces” ha be vagytok allva

tenyleg fun egy ideig, de ha mar te is raeszmelsz hogy mit is csinalsz valojaban, akkor baj van

kerlek szepen hagyd ott oket es probalj meg tisztan elni, mert ennel csak rosszabb lesz, komolyabb drogok fele fogsz nyulni.

a dohanyzast azota mar teljesen letettem, szivni pedig kb 3 havonta szivtam utana, de mar azt sem.

kitartast neked es tudd, hogy ha nekem is sikerult neked is fog!:)

2020. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ja es dohanyzas helyett pedig mikor megkivanod mondjuk ragozz, stb

foglald el magad massal es ne koncentralj az elvonas tuneteire

tudom milyen nehez de hidd el meg lesz az eredmenye

2020. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszeru csaladomba is bennr van ez minden haverom szo szerint drogokalfoglalozik mindrn nap hovnak ezzel kapcsolatba igy eleg nehez elfelejteni
2020. nov. 27. 17:03
 4/12 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok napi 3 spangli min mar nagyon beseerzem
2020. nov. 27. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:

16 évesen ez elég gáz :D

Jó lenne ha cselekednél nem csak kifogásokat keresnél arra, hogy miért nem tudsz lejönni a drogról

Így sajnos pár év múlva nagyon lepusztult leszel

Dobd el az olyan haverokat tesóm

2020. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Dobjam elmindet?

Meg csalaldomba is van ilyen

2020. nov. 27. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha komolyan leakarsz szokni akkor le is fogsz, addig csak egy kis gyenge akaratú kisgyerek nyavalygása az egész szájtépés.

Te még nem akarsz igazából leszokni, csak nyöszörögsz itt , azt hiszed hogy majd helyetted megoldja valaki.

Akik pedig vissza húznak azokat jobb ha örökre elfelejted.

2020. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kudzu gyökér segíthet az elvonási tünetekben, emellett érdemes lenne kerülni a drogosok társaságát, ide beleértve a dohányosokat is.
2020. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
El kerulni legnehezebb:(
2020. nov. 30. 12:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Elvonast azt megkibirnam,de minden ismerosom ilyen
2020. nov. 30. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!