Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnek leszokni dohanyzas...

Hogy tudnek leszokni dohanyzasrol meg fuvezesrol?

Figyelt kérdés
Mar elhataroztam magam hogy leszokok meg voltak idok amig nem csinaltam de barati tarsasagomba sokan csinaljak es igy mindig vissza talal hozzam is. Fuvet azt konnyen letudok rakni nem okoz nagyon elvonasokat max kivanom mar 3 4 napja azt nen szivtam de, valamilyen modon van akkor nem tudok ellent alni, es akkor ujra megy az is. Inkabb dohanyzas okoz problemat mert nelkule nagyon szarul vagyok:(
2020. nov. 27. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ugy csinalsz mintha valaki arra kotelezne hogy neked azokkal az ismerosokkel kene maradnod

ha zavar hogy lecsuszol akkor miert nem vagy kepes otthagyni oket es keresni masik, normalis tarsasagot?

ha kibujokat keresel semmire se mesz

2020. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mostanaban eleg sok probelmat okoz, mastarsasag mrg nem megy mert nem tudok elkerulni mindenkit:(
2020. dec. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!