Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez füves cigi lenne?

Ez füves cigi lenne?

Figyelt kérdés

Egyszer, mikor nem volt cigim, apamebol vettem egy szálat. Ahogy szívtam, elszedultem tőle és nagyon furcsán éreztem magam. a sima, saját cigimtol sosem volt ilyen azelőtt. Aztán mivel ez az élmény annyira furcsa volt, egyik nap még egyet elszivtam apám cigijebol. Megint szedultem és úgy éreztem hogy nem tudok egyenesen menni.


Viszont amikor apám bejön cigizes után, nem látni rajta semmi furcsát.


Szóval most nem értem. Az én szervezetem érdekes, és nem szív füves cigit, vagy azt szív,csak már ennyire hozzászokott?


Ne nézzetek hülyének légyszi,nem értek ehhez túlságosan



2020. nov. 29. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fuves cigit annyira nem szokas elore megtekerni. Plusz van egy jellegzetes szaga, amirol messzirol is felismerheto. Szerintem csak szimplan sokkal erosebb cigi volt mondjuk, mint amit te szoktal szivni, attol szedultel.
2020. nov. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A füvesbe nincs is szűrő. Meg azt teljesen másféle papírba csavarják. Szóval nem az.
2020. nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, te gyenge cigit szivsz, apud meg erősebbet.
2020. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Így van, apád a vezér, te meg csak kullogsz utána.
2020. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bírtam ezt az érzést, nem volt ilyened amikor elkezdtél cigizni? :D Simán egy enyhe nikotin "mérgezés/túladagolás", de amint hozzaszoksz az erosebbhez nem lesz ilyen. Ha nem cigizel sokaig meg a leggyengebb cigitol is ezt fogod érezni, akar hanyinger, hasfajas is lehet tőle ha többet szivsz.
2020. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!