Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi a legjobb dolog a világon?

A cigi a legjobb dolog a világon?

Figyelt kérdés
Akik cigiznek, csak azoktól kérdezem, mert a többieknek valószínűleg nem.
2020. dec. 9. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos se nem hangzik viccesen, se nem vicces, hanem az a helyzet hogy függő vagy és nem tudnál könnyen leszokni, mert szarul éreznéd magad. Ez a lényege, hogy szar, mert köhögsz meg büdös meg káros, de mégis szívod mert jó érzést okoz.
2020. dec. 10. 21:54
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó dolog a cigi az tény, de a szerelem az jobb hosszútávon(:
2020. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
A szerelem jó, de szívtál már mentolos Djarum Blacket? :D az még jobb
2020. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 Hát még a Special...
2020. dec. 12. 19:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen! De nem ezek gagyi itthon kaphatóak!
2020. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"dolog" - Igen, mint tárgy, rá lehet fogni (nekem jobban bejön mint az alkohol, vagy édesség, vagy egyéb étel) persze ha érzésről beszélnénk, akkor egy csajjal sokminden jobb :)


"Ez a lényege, hogy szar, mert köhögsz meg büdös meg káros, de mégis szívod mert jó érzést okoz." - Ritkán cigizek (napi 1-4 szálat, de hangulattól függően 2-3 hét szünet is eltelik cigi nélkül), ha megkívánom, jó érzés. Ilyen mennyiségben nem nevezném károsnak, nem köhögök, van amelyik nem büdös (gyengébb, normálisabb cigik).

2020. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én imádtam cigizni, de nem a világ legjobb dolga volt. Szerettem szívni munkába menet, munkaszünetben, hazajövet és este elalvás előtt.


Én is kibírtam pár napot nélküle, de többet nem.


Azután valamivel, hogy átváltottam e-cigire elkezdtem érezni hogy a sima cigi szaga sem tetszik már és beleborzadtam a gondolatba, hogy beleszívjak a sima cigibe.


Meg nem mondom, mikor szívtam utoljára sima cigit, talán 8-9 hónapja.


Az e cigit meg ritkán szívom.

2021. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!