Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Okozhat a fű maradandó károsod...

Okozhat a fű maradandó károsodást az agyban, a gondolkodásban? Meg lehet tőle “őrűlni”?

Figyelt kérdés

Másodszorra használtam tegnap este ( es utoljára!) de valószínűleg tul sok volt a szervezetem szamara es megartott, pánik rohamom volt tőle egesz este-éjszaka.... borzasztó volt, igazi rémálom ....azóta hiaba aludtam es “lett másnap” meg mindig kába, kedvetlen vagyok, szorongok, nemtudok koncentrálni,még mindig feledékeny vagyok, oylan furcsa kicsit minden ami nagyon megremiszt. Utana olvastam es összefüggésbe hozható a pszichés betegségekkel skizofrénia pszichózis, stb, hogy előidézheti... ha en alapból szorongó tipusú vagyok, valóban előhozhatott belőlem valamit egy kis adag második használattal, amibe most mar igy maradok orokre? Vagy ez elmúlik ? Szörnyen felek ettol...


Elore is koszonom ....


2020. dec. 15. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja. Még orvosok sem. Majd ki fog derülni.
2020. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem:( ez nagyon ijesztő...
2020. dec. 15. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, okozhat, ezért nem kell drogozni. Nézd meg a Numb című filmet, magyarul Fapofa címen fut. Matthew Perry játsza a főszerepet, kicsit túlszívta magát, lett egy " jó kis" pszichózisos érzékelési zavara, és úgy maradt. Nem is tudták meggyógyítani. Deperszonalizációnak hívják amúgy, idegennek érzi saját magát az ember. De csak az tudja, h milyen szar, aki már átélte.
2020. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tudtad hogy hajlamod van rá, nem kellett volna. De ne pánikolj, ha nem szívsz többet nem lesz baj. De vigyázni kell az alkohollal, koffeinnel, cigivel is, inkább semmi olyat ne vigyél a szervezetedbe, aminek erős hatása van, mert hosszú távon ezek is tudnak szar dolgokat okozni.
2020. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jézus.... keves adag is ezt okozhatja?:( egyszeri alkalomtol ? Remek..
2020. dec. 15. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyénenként nyilvánvalóan eltér az érzékenység adott szerekre, de egy-két alkalomról volt szó esetedben és bár kicsi az esélye, hogy "örökre" így maradsz, ez valóban egy intő jel lehet arra nézvést, hogy hosszútávú használat mellett valóban nagyobb eséllyel alakulhatnak ki nálad mentális problémák.Hozzád hasonlóan én is világ életemben szorongó, neurotikus ember voltam.Nyolc éve kipróbáltam a füvet, összesen három egymást követő alkalommal szívtam be.Egyik esetben sem tapasztaltam pozitív élményeket, sőt, kizárólag negatívakat mint fokozott paranoia, pánikroham és rémálmok amik napokon, heteken keresztül fennálltak és rettegtem attól, hogy megbolondultam.Szerencsére helyre jöttem és nincsenek következményei a ballépésemnek.A helyedben nem szabnék eret mert a tüneteid jó eséllyel megszűnnek de remélem ezután távol tartod magadtól a kábítószereket.
2020. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki az első füves cigi után is úgy maradt. De vannak akiknek meg semmilyen problémát nem okoz. Vagy legalábbis minimálisat
2020. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A droghasználat szvsz személyiségváltozást okoz, még a dohányzás is.

Tehát: hagyj fel mindenfajta droghasználattal.

2020. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit rinyálsz? Már elszívtad, nem teljesen mindegy? Igen, okozhat deperszonalizációt, paranoiát is, ugyanakkor állítólag jó a rák, és még ki tudja mi ellen. De ha ennyire beszartál tőle, akkor többet ne szívd, ilyen egyszerű.
2021. jan. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!