Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosoknál fontos a gondolk...

Dohányosoknál fontos a gondolkodás, szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ebbe nem sokan hisznek,de szerintem döntő tényező ami meghatározza,hogy valaki rákos lesz-e vagy sem, az a gondolkodás. Persze lehet a genetikára fogni,de szerintem sokkal fontosabb ami az agyban történik és ha valaki folyton negatív meg stb. akkor annál valószínűbb,hogy kialakul a rák.


Szerintem nem a dohányzás a probléma,hanem ami belül van,az agyban! Mit gondoltok ?


2012. jún. 12. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hülyeség :) A rákot nem lehet pozítiv gondolkodással megelőzni.
2012. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok,elfogadom hogy ez a te véleményed,de attól még jöhetnek válaszok!!!
2012. jún. 12. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én dohányoztam. Hererákom volt 2 éve. Ezek nem függnek össze. És nem voltam negatív sosem. Most akkor, hogy is van ez?
2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem értek hozzá jobban, mint te, de szerintem érdekes a gondolatmenet, és igazad lehet valamilyen szinten.
2012. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben szerintem van valami,akárki akármit is mond.Számít az,hogy az ember jól érzi magát a bőrében,de persze nem lehet elhanyagolni a hajlamosságot sem,mert az is közrejátszik.Amúgy a rák eszerint úgy alakul ki,hogy sokáig tartogat valaki sérelmeket,amiket nem tud feldolgozni és lassan felemésztik.
2012. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A boldogság fél egészség...

De legyél akár milyen boldog kiegyensúlyozott, akkor is legalább 250 fajta mérget juttatsz a szervezetedbe minden egyes slukkal... ha boldog és kiegyensúlyozott vagy, lehet, hogy tovább bírod de a vége így is úgy is ugyan az lesz...


vannak emberek akikben akkora az élniakarás, hogy meggyógyulnak mikor az orvosok már teljesen lemondtak róluk, de azért egy ilyen elméletre nem alapoznám az életemet... nagy szopás lenne ha ezt hangoztatnád egy 10 évig utána pedig tüdőrákod lenne... sokkal egyszerűbb nem dohányozni mint hülye elméleteket felállítani.

2012. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nyugodt vagy, boldog, kevesebb az esély a rákra..nem pont erre a dologra gondolok h "félsz a cigitől v sem" XD hanem h alapbol milyen a közérzeted.
2012. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!