Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ilyen érzést hozott ki...

Miért ilyen érzést hozott ki belőlem a fű?

Figyelt kérdés

kB 0,4 grammot szívtam el, tiszta volt, ilyen kis pici. A lényeg hogy előjöttek a várt reakciók, egyfolytában mosolyogtam, a szemem pirosodott egy kicsit, de emellett elég hamar nagyon elkezdtem szédülni. Egy kis idővel rá elkezdtem beszélni egy számomra fontos személlyel emiatt izgultam, elkezdtem remegni, főleg a lábam, de nem a normális módon, hanem durván. Igazából tökre lassan vágott az agyam is, de a lényeg hogy semmilyen kellemes, nyugalmas érzésem nem volt, nagyon mosolyogtam de nem éreztem magam lazának. 2,5 óráig tartott intenzíven ez a hatás.

Szívtam már füvet ez előtt is, de az nem tiszta volt, lehet túl sok lett volna így egybe? De akkor meg miért nem voltam laza?


2020. dec. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Rossz helyre írtál!!!!! Egy külföldi oldalon próbálkozz a magyarok többsége nincs tisztában a marihuána valós “veszélyeiről” vagy arról hogy mennyire “addiktív” stb

Szerintem neked kicsit sok volt most. Egyébként az a probléma hogy nem tudod hogy pontosan milyet kapsz mivel itt illegális nem tudod hogy mennyi THC van benne. Mondjuk azt hogy bio vagy rendes fu azért lehet tudni de hogy pontosan milyen fajta azt nem és lehet ez segítene válaszolni a kerdesedre.

2020. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hiába rendes, ettől még nagyon sokan felütik a kínai szar porokkal hogy jobban üssön. Ameddig nem lesz legális, legfeljebb akkor lehet 100 %-ban tiszta ha látod hogy hogyan termesztik.
2020. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is valóban hogy a nagyobb dózis miatt volt ez.

Viszont az is lehet hogy másféle fű volt.

Van amelyik inkább gondolkodós, pörgetősebb (ezek általában hosszabb hatóidejűek) - de van amelyik inkább leütős, tv nézős, full kiütős - és ezeknek a sokféle keverékei. Tehát a füvek nagyon másak lehetnek. Attól függ hogy milyen az indica/sativa egyensúly.

Szerintem inkább itt az volt hogy még nem vagy öreg motoros a fű világában, és pont egy másfajtát fogtál ki (+ még jó nagy mennyiségben is) ezért így adta be ahogy..

2020. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!