Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek miért érzek úgy,...

Szerintetek miért érzek úgy, hogy kiölték belőlem azt az érzést, hogy valaha is szerelmes legyek valakibe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Mert valóban így történt.

Ugyanezt érzem én is.

2020. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az okát magadnak kell tudni megfejteni, ha volt előzménye a dolognak.
2020. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokat csalódtál és a sok negatív tapasztalat mély nyomot tud hagyni az ember lelkében.Ha teljes bizalommal voltál valaki iránt,tiszta szívből szeretted de az illető átvert, megalázott, az megsemmisítő érzés tud lenni.Ahogy gyűlnek a rossz tapasztalatok úgy lesz egyre nehezebb átadni magadat a romantikus érzelmeknek, bekapcsol a védekező üzemmód ami szeretne megóvni az újabb csalódástól.Mert az üresség is jobb mint a szív és a lélek fájdalma.Nehéz ebből az állapotból kitörni, igazából tudatosan nem is lehet.Majd ha találkozol egy olyan emberrel akinek irányába olyan vonzalmat érzel, hogy a személyének hiánya nagyobb fájdalmat okoz mint ami fájdalmat egy újabb megbántás,csalódás, megalázás lehetősége jelentene akkor tudni és minden porcikáddal érezni fogod, hogy készen állsz egy új szerelemre.
2020. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem. Egy távoli exem volt a legutóbbi pasim. Miután benne is csalódtam, ami sosem feltételeztem volna, azóta senki iránt még csak vonzalmat sem éreztem, hiába néz ki jól, vagy tűnik jó partinak. Tudom, hogy szükségem van valakire, nem maradhatok végleg egyedül, de teljes mértékben az önös érdek és racionalitás hajt egy újabb kapcsolat felé, nem pedig bármiféle romantikus elképzelés vagy érzelem.
2020. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Belőlem is kiölték.
2020. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Belőlem nem ölték ki, csak mindig van valami szarság ami miatt padlóra kerülök. Újra és újra.
2020. okt. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ti nők vagytok egyébként? Mert ezen meglepődtem, mert ugyanezzel a problémával vagyok férfiként. Tettem már fel itt kérdést, de el lettem küldve szakemberhez meg az anyámba. Aki hajlandó lenne erről bővebben is társalogni a "másik oldallal" volna olyan kedves, hogy ír privát üzenetben? :D
2020. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az a kopasz gazda aki ma kirúgta mind a 6 luvnyáját, egyszerre.
2020. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én Férfi vagyok!
2020. okt. 27. 22:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy a mai kopasz gazda...
2020. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!