Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás Leszokás után erős...

Dohányzás Leszokás után erős szédülés?

Figyelt kérdés

18 év,erős dohányzás után,8 napja nem gyújtottam rá. Magam is meglepődtem, de különösebben nem okoz gondot megállni. Nem vagyok ideges, nem kattogok egész nap, nem fáj a fejem. Már az étkezések utáni 5-10 perc sem volt nehezebb az elmúlt 2 napban.


Ellenben napról napra mióta nem dohányzom, nagyon erősen szédülök. Folyamatosan az egész napomat végig kíséri a fejemben ez a fura érzés.


Kezd kellemetlenné válni. Nem okoz kordinációs problémát, ellenben olykor hányingert már igen. nem is tudom leirni az érzést de nagyon erős a fejemben ez a nyomás-szédülés, nehéz emiatt koncentráltan csinálni a napi teendőimet.


Olvastam, egy-két beszámolóban,hogy más is említette elvonási tünetként a szédülést de nem sokat és nem részletesen, hogy milyen. Mivel az enyém már tényleg nagyon erős és állandó nem tudom, hogy tényleg csak a tisztulástól történik és más is hasonlóan élte ezt meg, vagy ez nem attól van és inkább kéne keresnem egy dokit.


Örülnék a részletes tapasztalatoknak, volt e másnak ilyen, meddig tartott hogy érezte esetleg még mi jött elő ebben az időszakban.

Előre is köszönöm!



2021. jan. 14. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ürül a szervezeted.

Vitamint pótold mindenképpen.

Mérd a vérnyomást is, attól nem lehet bajod :)

2021. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat!:)


Vitaminokat szedek egyébként is,már egy ideje.


Várom még a saját tapasztalatokat, élménybeszámolókat ezzel kapcsolatosan. aki hasonlóan érzett ilyen tünetet leszokás alatt.

2021. jan. 14. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult a szédülés. Sőt, ami érdekes, hogy nagyon köhögtem is egy ideig.
2021. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!