Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek megérné vennem...

Szerintetek megérné vennem egy IQOS 3.0-t?

Figyelt kérdés

2 hete vettem havertól egy iqos 2.4, de lassan 2 éves. Néha bugos, tehát nagyon hidegben nem tölt a "ceruza", meg egyszer már volt az a bizonyis "piros kód" mikor pirosan villog és nem tölt.

Néha 5 percig szívom néha 1. Elvileg 14 slukkot bir el, de ahogy elnézem az enyémet vam hogy 7-8 at.

Gondolkodom, hogy vegyek egyet újan a 3.0 verziót.

Kettőt nem szívnék egymás után, viszont az ugye sokkal megbízhatóbb, nem hibásodik be magától plusz úgy összességében megbízhatóbb és jobban is néz ki.

Mi a véleményetek róla?



2021. febr. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 2.4 is megfelel, volt már 3 DUO-m is. Szerintem nem éri meg az árát.
2021. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy a jelenleginek az is egy hibája hogy nem mindig vibrál mikor merül, hanem egyből pirosra vált, illetve nem is pislog a rajta lévő fény.

Azért váltanék, mivel a 3.0 sokkal megbízhatóbb + kevesebb a macera vele

2021. febr. 12. 22:58
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A slukkszám nem minden esetben 14, bár úgy adják el, de legtöbb esetben csak max. 8-10. Nekem anno volt 2.4, hát 2 hét alatt kellett 2x cserélni a hevítőt emiatt, össze-vissza működik, mikor milyen kedve van annyira töltötte fel magát. A 3.0-t nem ismerem, de a véleményeket olvasva nem igazán vannak vele megelégedve, sokan azt csinálják, hogy vesznek egy 2.4-et és hozzá plusz egy hevítőt. Nekem most egy switch hevítőm van, 12000 Ft. volt és klasszisokkal jobb az Iqostól, a slukkszám állandó, 4 Heets-et el tudsz vele szívni egy feltöltéssel, viszont a hátránya az, hogy nincs hozzá töltődoboz.
2021. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!