Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányoznak a munkahelyemen....

Dohányoznak a munkahelyemen. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy 120 fős gyárban dolgozok, a foglalkoztatottak kétharmada dohányzik (én csak passzívan). Van kijelölt dohányzó, de senki sem használja, mert akkor rossz szemmel néznek rá amiért nem megy a munka. Ha megkérem a kollégát, hogy ne szívja mellettem, akkor felháborodottan megszól, hogy amúgy is az olajködöt szívom, nem mindegy? A felettesem is dohányzik. Létezik a kilépésen kívül más megoldás ha nem akarom a füstöt szívni?

2021. febr. 21. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Szokjál rá te is ha már ott ennyien cigiznek!
2021. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel itt te vagy a kisebbség sajnos, így nehezen tudsz ezzel bármit is tenni. Kétlem hogy a kilépés lenne a megoldás ebben a helyzetben meg főleg, hogy kitudja találsz e most más helyet. Hidd el nekem passzívan se egészséges, de próbáld meg eltűrni valahogy, vagy érthető módon elmondani nekik, hogy mellőzék, mert téged zavar. Lehet hogy olyan napja volt kollegádnak mikor mondtad ezt neki hogy épp mindenbe "beleszart". Drukkolok neked.
2021. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a törvényi út. A vezetőséggel lehet ezt lerendezni, a munka törvénykönyvében foglaltak alapján, miszerint mindenkinek joga van az egészséges és biztonságos munkakörülményekhez.
2021. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ügyvédet fogadsz és perelsz.

Nincs normális megoldás erre a problémára

2021. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!