Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a "legfinomabb" cigi?

Melyik a "legfinomabb" cigi?

Figyelt kérdés
Jelenleg kék Chesterfield-et szívok, de nagyon nem jön be. Kipróbálnám a Marlboro-t. Aki szívott már, mi a véleménye róla, megéri?
2021. febr. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Nekem a Rothmans.
2021. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Szofi jön be
2021. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a narancs Pall Mall (Amber).
2021. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Rengetegen szeretik a Marbit, de nekem személy szerint az egyik legutáltabb cigimárkám.

Még annak idején a mentolosat imádtam, de a többi egy fos (persze csak az én véleményem szerint).

2021. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kettő az örök favorit: Camel és Lucky Strike.
2021. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a rozsaszin Vogue-t szeretem csak. Regen voltak csodas aromas valtozatok, nagyon szep ciklamen es pink dobozokban, imadtam oket! Nagyon lesulytott, amikor beszuntettek😔

Utana ratertem a mentolos Marlboro-ra, majd mikor mar csak az esett jol, beszuntettek!

(A fine touch amugy finom a Marbitol)

Szoval visszatertem a Vogue-ra, remelem ez nem szunik meg, mert akkor tenyleg leszokom a cigirol. Bar akkor is ezt mondtam, mikor a mentolosat likvidaltak... most meg el nem tudnek szivni egy mentolos cigit😶

2021. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!