Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány éves vagy most és hány...

Hány éves vagy most és hány éves korod óta cigizel? Menőségből vagy függőségből szívod? És napi hány szálat szívsz el?

Figyelt kérdés

#függőség #ízesített cigaretta #cigizés #napi hány szálat #szívsz el
2021. márc. 1. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
45, 20. 20 évesen menőzésből, most már függőségből, általában így szokott ez lenni. Ha nem akarok sokat szívni, akkor sokat szívok 20-30 szálat. Ha nem számít, nyugodtan szívhatok sokat, akkor keveset: 10 szálat kb.:)
2021. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
55 évesen szoktam rá. Heti egy dobozt szívok. Ha egyedül vagyok, mindig rágyújtok. Izgat, hogy ott van a cigi, el kell szívnom egyet. Szerintem ez már függőség.
2021. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok úgy 2-3 éve cigizek. Ha munkába vagyok olyan napi 8-10 szálat szívok el ha otthon vagyok csak 3-5 szálat.

Nem tudom miert dohányzom, de biztos nem "menőségből" ha tudom inkább titkolom hogy cigizek. volt egy szar időszakom pár éve és akkor raszoktam, most főleg azért, hogy legyen indok kimennek az épületből. Nem mintha cigi nélkül nem lehetne kimenni de most mit csináljak a dohányzó a cigi nélkül. Nem tudom mennyire lehetek függő. Tervezem otthagyni a melóhelyemet akkor otthagyom a cigit is.

2021. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PZA válasza:
100%
44 vagyok, és még nem cigizem. Nem menőségből nem cigizek, hanem mert sajnálnám rá a pénzt.
2021. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
20 évesen szoktam rá a katonaságnál. Unalomból kezdtem és napi 5-10 szálat szívtam. 42 voltam amikor letettem egészségügyi megelőzési okokból. A mai napig bánom, hogy nem előbb.
2021. márc. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!