Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Ti hogy oldjátok...

Dohányosok! Ti hogy oldjátok meg a dohányzást, ha közterületen maszkot kell viselni?

Figyelt kérdés

Eddig az én városomban sosem volt kötelező a maszkviselés közterületen, ám mint tudjuk, holnaptól ez mindenhol változik.

Eddig csak a ház előtt volt lehetőségem dohányozni. Társasházban élek, de sajnos nincs erkélyem, bent a lakásban pedig abszolút nem szabad dohányozni, a főbérlő nem tűri el. Így kénytelen vagyok lemenni az utcára.

Ti, akik már benne vagytok ebben a helyzetben, hogy szoktátok megoldani? Mennyire veszik szigorúan, ha elszív az ember egy szál cigarettát az utcán?



2021. márc. 8. 01:10
1 2 3
 11/24 everlight ***** válasza:
100%
Simán,le se szarják,nincs minden utcán rendőr.
2021. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy szigorúan vennék, egyrészt kint se lehetne lenni este 8 után az utcán, ha nincs igazolásod, mégis sokan cigiznek lent este 8 után is, maszk nélkül; kutyasétáltatás közben látom minden este.


Tudom, hogy nem az estét kérdezted, de napközben meg annyi ember van kint, hogy egyáltalán nem feltűnő :D nyugodtan dohányozz (maszk nélkül)!

2021. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem fog érdekelni.
2021. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
6%
6-os voltam, én amúgy egyáltalán nem értek egyet a kötelező utcai maszkviseléssel, de azzal viszont még kevésbé, hogy a dohányosoknak járjon a privilégium, hogy ez alól tetszés szerint felmentést kapnak.
2021. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok utcán maszkot
2021. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

Térj át egészséges életmódra....

A szervezeted megfogja hálálni!

2021. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

ha iszok, lehúzom.

tehat akkor is, ha cigizek

2021. márc. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

9 es azok nem veszélyeztetnek mást azzal hogy kint van az orruk, nekem is kint van.

Az idióta dohányzás viszont káros

2021. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki azt csinál a szervezetével, amit akar. Semmi közöd hozzá.
2021. aug. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
19: a sajátjával igen. Viszont a dohány nemcsak arra hat, akinek a kezében a cigi van (passzív dohányzás)!!!!
2021. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!