Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik alattomosabb, manipula...

Létezik alattomosabb, manipulatívabb, agresszívebb dolog a cigarettánál?

Figyelt kérdés
Szerintem nem létezik.

2021. márc. 17. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elkezdeni, ennyi a titok. Se egy szál, se fél szál, se egy slukk. Mondjuk én pont kipróbáltam, de nem jött be. Nem cigizem, családomban se senki.
2021. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az alkohol.

Remélem nem kell elmagyarázni miért...

2021. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a benzodiazepin nyugtatók. Még a heroinnál is rosszabbak. Nem szedés közben, hanem amikor el akarja hagyni az ember.
2021. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a herbál (biofű) vagy a heroin alattomosabb. De sok szer van még ami intravénásan megüti a szintet. Mivel ezekbe bármikor bele lehet halni. De ha nem hal bele egyből az ember, akkor évek alatt lehet érezni ahogy leépül az ember. Ezeknél sem lehet már tudni miért is csinálja tovább az ember. Egyszerűen nem tudja abba hagyni, akkor sem ha világosan látszik hogy bele fog halni. Ezek mellett amúgy is szörnyű rémálom, hullámvasút az élet. Az élet amit a drogfüggő soha nem is kezd el élni. Mivel bele van ragadva önnön tehetetlenségébe.

A cigivel lehet évtizedekig élni, és működni is a világban. Ezért az igazi drogok gázosabbak. De nem is drog a gázos. Hanem aki használja. Viszont van hogy az ember akárhogy is igyekszik, egyszerűen nem tud másként dönteni..

2021. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Anyós..
2021. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne alattomos.

Pontosan lehet tudni, hogy tüdőrák, érelzáródás és lábamputáció lesz a menet vége.

Ha csak el nem üt valaki már előtte.

2021. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

A dohányzásról mindent lehet tudni.

De egy benzorol vagy egy biófűnèl nincs alattomosabb

2021. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Valljuk be, az élet a legalattomosabb. Ha valaki nem lesz időben öngyilkos vagy nem üti el vonat és élvezni tudja az életet, akkor örökké akar élni. Most a covid járványban is a 80-90 évesek mennek beoltatni magukat.
2021. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kifejtenéd?
2021. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, az alkohol, hidd el sokkal rosszabb és alattomosabb. 3 éve alkoholista vagyok, de sikerült letennem és már fél éve nem iszok rendszeresen. Sorolom az érveket miért rosszabb az alkohol.

-Az alkohol eltorzítja egy idő után a testalkatod és a személyiséged.

-az alkohol tudatmódosító

-alkoholelvonási tünetei halálhoz vezethetnek. Én faluban lakok, ahol 1 bolt van és vasárnap zárva. Pont vasárnap este 7-kor vettem észre, hogy elfogyott a vodkám és az utolsó üveg borom. Elkezdtem remegni, izzadni már látomásaim voltak, a vérnyomásom az egekben. Akkor találtam a spejzban 3 lejárt szavatosságú sört és megittam, bevettem rá 2 frontint, és így másnapig valahogy kihúztam. Ez volt az a pillanat, hogy le akarok szokni. Fél éve tiszta vagyok és tényleg csak alkalmakkor iszom 1-2 pohárral. Megtanultam uralni az alkohol utáni vágyat.


Cigit simán letettem egyik napról a másikra megundorodtam tőle.

2021. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!