Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az e-cigiről?

Mi a véleményetek az e-cigiről?

Figyelt kérdés
Nemrégiben lassan 1 hónapja szoktam át analóg cigiről e-cigire jelenleg egy régi készüléket használok ami ott porosodott a szekrénybe 2017-18 óta de meg vagyok elégedve 15-20 watton szívok 6 mg nikotinos liquidet amit magamnak kevertem. A kérdésem az lenne, hogy bármi ami az e-cigivel kapcsolatos készülék/jobbulás ha átszoktál/aromák/lötyik keverése esetleg ízek bármivel kapcsolatban érdekelne vélemény/tapasztalat/ötlet. Köszönöm előre is ha szánsz rám időt.
2021. márc. 19. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Mióta átszoktam azóta sokkal jobban érzem magam.(leírom miért)
Mióta átszoktam nem érzem magam jobban.(leírom miért)
Alapból erre szoktam rá.
Sose próbátlam még az e-cigit.
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég széles a dohányfogyasztási skálám, bár itt nem beszélhetünk valódi dohányról. Úgy gondolom, hogy valóban jobb az ecigi, mint a sima, ami az egészségügyi hatásait illeti. A probléma az, hogy bármikor beleszívhatsz, észre sem veszed, hogy a megszokott nikotinmennyiség dupláját viszed be a szervezetbe. 5 évnyi dohányzás után először az ecigire tértem át, majd iqos-ra (mostanáig). Utóbbival vagyok a legjobban megelégedve. Természetesen itt-ott elszívok pár szál cigit, pipázok, illetve néha szivart is szívok.
2021. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, bár megmondom neked őszintén én nem szívom olyan sokat, mert néha nem is érzem szükségét az első hétben szívtam sokat mostanság napi 2-3 ml-t elszívok akkor még lehet sokat mondok. Én próbáltam anno az IQOS-t nekem túl drága, és közel sem nyújtott akkora élvezetet sajnos vagy nem sajnos.
2021. márc. 19. 14:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!