Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amerikában létezik biofü,herbá...

Amerikában létezik biofü,herbál vagy bika?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy csak itt magyarországon létezik herbál,biofü,bika stb..
2021. ápr. 1. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ott is. Az érdekesség az volt hogy több államban is legalizálták az igazi füvet, és a szintetikus kannabinoidok ott sem tűntek el. Tehát nagyon sokan vannak akik herbál függők ott is, és hiába lehet legálisan már füvet venni, mert a herbál olcsóbb, és akik alapból függők voltak azok nagyrészt azok is maradtak. Szóval az a vicces hogy ezeket eredetileg azért hozták létre, mert a fű tiltott volt. Ahol viszont elterjedt és rászoktak az emberek, ott hiába legalizálták a füvet, mert ez jóval nagyobb függőséget okoz. Talán az ilyen helyeken az otthoni termesztés hozna előre lépést :)
2021. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1

Óriási mértékben adózzák a füvet, sok államban még mindig inkább az utcáról veszik, mert egyszerűen szürrealisztikusan drága. Sokszor több száz tonna fű megy kárba, mert nem veszik meg, túl nagy a termelés. Annyi a pozitívuma, hogy otthon lehet termeszteni.

2021. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2, Ezért írtam hogy ha meg akarják nyerni a herbál elleni háborút, akkor teljesen legalizálni kell a füvet. Hogy bárki ingyé termeszthesse otthon az ablakban. Akkor majd kiszorítaná idővel az olcsó szintetikus szereket.

Mivel valóban elég nagy adó van ott rajta, ezért még jelen vannak a szinti kannák is.

2021. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ott erősebb mint itthon? Itthon is bitang erőseket lehet venni legalábbis nálunk. Itt az emberek vagyis az ismerőseim fele sajna szivja ezt. Egyszer szivtam én is de az olyan volt mint egy liteos lsd.. Nagyon brutál én össze vissza hánytam magam. Leirhatatlan.
2021. ápr. 1. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ismerősi közegben mozoghatsz.
2021. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek az újak nagyon ütősek. A bika is az volt, és most ez a legújabb is nagyon brutál. Bár szerintem ezek már nem legálisak, hanem min. c listásak. Viszont baromi veszélyesek is. Volt ismerősöm aki elájult, és én is több alkalommal. Ezeket szívi nem éppen a hosszú élet titka. De jó ki tudják ütni az embert :)
2021. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!