Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik még nőben láncdohányos...

Létezik még nőben láncdohányos? Ismersz valakit v. te magad vagy az?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor elszív valaki napi 2 szál vékony hegyilevegőt:)

Negatív kommenteket kérlek, mellőzd, legyen ez egy kulturált topik.. mennyit és melyiket szívod? Párkapcsolatodban hogy viselik el?

43F



2020. szept. 21. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
hhúúú, én az vagyok. nagyon sokat, én magam sodrom. Sopianae
2020. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Anyám az. Édesapámat nem zavarja, de engem halálosan. Büdös minden. A kocsi, a ruha, a hajam, a szobám, a lakás.


25/N

2020. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyet, nem is egyet.
2020. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
#3-as vagyok. Én magam már 10 éve nem szívom, bár sokat szívtam, de nem voltam láncdohányos.
2020. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

1-es: hány éves vagy? barnát?

2-es: látom, cigiellenes vagy, de korrekt vélemény, köszi!

3-as: fiatalabb v. idősebb korosztály?

2020. szept. 21. 20:13
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Pl. anyám. Nem mondom hogy sokat szív, egy fel dobozzal, regen többet. Apám meg nala is tobbet, igy ez nem zavarja oket. Ismeroseim között is van több nő is, aki sokat szív, mindnek van párja. Viszont egyértelmű, hogy a cigis a cigiset jobban toleralja. Ergo, attol aki nem cigizik, hamarabb fogsz kapni visszautasitast, mert a bagozas sokaknak visszataszito.
2020. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
1-es vagyok, 45 és igen, barnát. mentségem pusztán annyi, hogy se lakásban, se kocsiban.
2020. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
6-os: maximálisan igazad van. Az a baj, hogy általánosít sok ember, mintha a dohányos csak hülye bunkó lehetne... sajnos, tapasztalat. Hendikeppel indulunk...
2020. szept. 21. 20:21
 9/24 A kérdező kommentje:
3-as: mennyire toltad?:)hány éves vagy?
2020. szept. 21. 20:42
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

8#

Egyáltalán nem arról van szó hogy a nem dohányzók a cigiseket hülye bunkonak nezik. Ez a kijelentesed most vissza fele sült el. Arrol van szo “csupan”, hogy nem szeretjuk a “csak 5 perc, csak egy cigi” varakozasokat a nap barmely idoszakaban, nem szeretjük a füstöt, a bűzt, a kohogesi ingert a torkunkban, nem szeretjük a havi több 10 ezer elfüstölt forintot, nem szeretjük a büdös ruhákat, a cigi ízű csókot, es a tudorak kockázatát. Szerintem ertheto indokok ezek, amivel a legtobb ember nem akar kibekulni, es amiket a hozzad hasonlo lancdohanyosok soha nem fognak megerteni, es mi leszunk a kecik ha meg merünk szólalni, hogy “ de hat most szívtad el az előzőt”.

2020. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!