Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a legjobb csikkezős élménye...

Mi a legjobb csikkezős élményetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alatt pontosan mit értesz? Beleszívni más még égő cigijébe, vagy már eloltott cigiket újra meggyújtani és úgy szívni, esetleg kiszedni a dohányt belőlük?:D
2021. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ilyenek jöhetnek!
2021. ápr. 5. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó jó élmény lehet.
2021. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak a sajátjaimat 'hasznosítottam újra' néhányszor, amikor nem volt lehetőségem venni a közelben. Azokat sem a kukából szedtem ki, a csikkeket a kandalló szélén gyűjtögetem általában, aztán elégetem. Szóval csak poros-hamus volt amikor ilyen helyzet állt elő, lefújtam és elszívtam a maradék 1-2 slukkot belőlük. Bár akkor is kifejezetten ideges voltam, mert az nem elég kielégítő nikotin adag, de legalább kibírtam velük másnapig.
2021. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2021. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszer elindultam hogy addig megyek amíg nem találok valamit. Aztán pár perc után találtam egy dobozzal szétszóródva,némelyiken átmentek kocsival. Összeszedtem, volt pár ami épen maradt. Kétszer találtam már üresnek hitt eldobott dobozban is 1-1 szálat.
2021. ápr. 6. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Te egy csöves vagy, hogy ilyeneket nézegetsz?
2021. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt akkor, én még sose találtam egész szálat:D
2021. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!