Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, hogy szoktatok rá...

Dohányosok, hogy szoktatok rá a cigire és miért? Mit szerettek benne? Azért szívjátok mert jól esik, vagy mert függők vagytok?

Figyelt kérdés
A dohányzás messziről büdössé teszi az embereket és a környezetet, mit szeretnek rajta a dohányosok mégis annyira, hogy az se érdekli őket, hogy rommá veri az egészségüket?

2021. ápr. 13. 20:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Jujj egy antidohányos...
2021. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Én 7 hónapja már nem dohányzom de előtte jó pár évig igen.

Az ízesített pattintós cigivel kezdtem, szoktam rá. Igazából én emberekkel foglalkozom és olykor nagyon jól esett egy kicsit ki menni dohányozni, hogy lenyugodjak. Sajnos volt hogy ha unatkoztam is inkább cigiztem... na meg ha buliban voltam ott az alkohol miatt sokat elszívtam.

2021. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%
Kb olyan mint a csokira is rálehetfüggeni, energiaitalra, bármire az hogy pont a doháynra szokott rá a többség az ilyen..én pl energiaitalra szoktam rá de semmi bajom nincs tőle, pedig vanhogy egy nap akár 3áat is iszok...
2021. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es bulik alkalmából többször kipróbáltam én is a cigit, de sose jöttem rá mi benne a jó, ezért is tettem fel a kérdést. És igen egyébként sose tudnék rászokni mert undorítónak tartom. Ezenkívül már a passzív dohányzástól is úgy bedugul az orrom pár perc után, hogy alig kapok levegőt. Ja és sose értettem azt, hogy miért kellene a nemdohányzóknak a dohányosok drogfüggésének az áldozatává válni akkor amikor nyilvános helyeken akaratlanul is szívniuk kell a dohányosok füstjét.
2021. ápr. 13. 21:16
 5/27 A kérdező kommentje:
Bocs 2-es, az 1-esnek szántam a választ.
2021. ápr. 13. 21:18
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Éveknek kellett eltelni mire rászoktam. Azóta többször is abbahagytam, minden egyes hosszabb cigis időszak után nehezebb. Eleinte jókedvvel cigiztem, aztán utána mindig csak akkor amikor szarul éreztem magam. Volt hogy frissen nekikezdve el tudtam szívni 4 szál erőset is, és csak utána éreztem a hatását, mondjuk akkor nagyon kivoltam. Most e-cigizek, ez legalább nem büdös.
2021. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

3

Az nem is most lesz észrevehető. Majd pár év múlva, amikor egyszer csak hirtelen megáll a szíved és senki nem tudja, miért.

2021. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
7.ja most nagyon eltántorítottál az energiaitaltol :D..
2021. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem ez volt a cél egyébként, csak hogy ne csodálkozz, hogy semmi bajod tőle. Mert később fog látszani. Én csak azt mondom, hogy most még persze, hogy nincs. De amúgy leszarom, hogy mit csinálsz, nem ismerlek.
2021. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
9.csakhogy 2013 óta iszom és azóta semmi az ég világon nem történt velem :D.
2021. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!