Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, hogy szoktatok rá...

Dohányosok, hogy szoktatok rá a cigire és miért? Mit szerettek benne? Azért szívjátok mert jól esik, vagy mert függők vagytok?

Figyelt kérdés
A dohányzás messziről büdössé teszi az embereket és a környezetet, mit szeretnek rajta a dohányosok mégis annyira, hogy az se érdekli őket, hogy rommá veri az egészségüket?

2021. ápr. 13. 20:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%
Te egy idióta vagy, egy dead loss. Egy Stichus.
2021. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
21.Köszönöm szépen! :)
2021. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
17-es, ezt a gajra vágást tényleg nem tudtam, az ember mindig tanul valamit, de ez nem helyesírási hiba volt, hanem fogalom tévesztés.
2021. ápr. 14. 00:21
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Én nem dohányzom.

Csak jöttem megkérdezni, hogy a kedves Kérdező miért tartja ördögtől származó dolognak? Meg mi közöd hozzá, hogy mások cigiznek, vagy sem? Ne mondjad már, hogy ha az utcán meglátod, hogy valaki dohányzik, nem rudsz kicsit arrébb menni.

Egyébként meg az, hogy itt a helyesírásba köttök bele, szörnyen gyerekes és gáz.

2021. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
0%
Én cigizek és jó dolognak tartom! Engem nem kínált senki, én döntöttem el hogy mostantól dohányzom. Azért szívom mert jól esik, 1 hetet is kibírok nélküle ha úgy van.
2021. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

24-es, sehol nem érdekel az, hogy ki mennyit és hol bagózik addig amíg engem nem zavar vele. Nyilván, ha az utcán bagózik valaki azt ki tudom kerülni ezen soha nem problémáztam. A gond akkor kezdődik amikor például egy utcai kiülős vendéglátóhelyen nem lehet nyugodtan kávézni, kajálni mert a pofámba füstöl valaki aki később jött oda. Ha én nem zavarok senkit azzal, hogy füstölök akkor szerintem én is elvárhatom azt, hogy engem se zavarjanak ezzel. Ez alap intelligencia kérdése, mert persze vannak olyan dohányosok akik figyelnek erre és nem füstölnek a másik pofájába, de ugye Magyarországon élünk és nem ez a jellemző.

A helyesírással kapcsolatban csak annyit, hogy szerintem senki nem fog belekötni, ha marad benne egy-két elírás, vagy kisebb hiba a szövegben, de ha már az alapvető nyelvtan se stimmel, vagy minden második szó hibás akkor az már gáz és jogos ha észrevételezik.

2021. ápr. 14. 15:03
 27/27 moozygoo ***** válasza:

Egy buliban szívtam az első cigimet, mondjuk ez általában így van.

Nem emlékszem már akkoriban mi volt a jó benne, valószínűleg leginkább az, hogy a haverok is szívták, közéjük tartoztam, plusz egy közös pont.


Később volt egy időszakom hogy órák között mentem ki szünetben cigizni, itt leginkább azért mert jól esett, másmilyen volt tőle a szünet, és erős függőség is volt bennem, kitudtam készülni ha nem gyújthattam rá.


Volt egy otthonlevős időszakom.

Ekkor volt a legnagyobb a napi elszívott szálaim szála.

Unalmas volt a napi, a cigiszünetes megszakítások segítettek kicsit felfrissülni, majd aztán a több elszívott szállal én is jobban kívántam.


A szarabb melóhelyeimen leginkább azt az ötperc felfrissülést és nyugit jelentette az elszívott cigi.


Sok esetben megnyugtatott egy cigizés, akkor volt hogy azért szívtam.


Sokszor beidegződésből gyújtottam rá, például buszról/metróról leszállás.

2021. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!