Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzol?

Dohányzol?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 07:35
A kérdező szavazást indított:
Nem, ki sem próbáltam.
Nem, kipróbáltam, de nem volt jó.
Nem, de kipróbáltam és jó volt, mégsem akarok rászokni.
Nem, de kipróbáltam és jó volt, lehet, hogy egyszer rászokok.
Igen, de szerenék leszokni.
Igen és nem is szeretnék leszokni.
55 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de dohányoztam és jó volt, csak az egészségem és a pénztárcám miatt leszoktam.
2021. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A vilag legnagyobb penzkidobasa a cigaretta.
2021. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egyszer kipróbáltam és nem volt jó, valamint még pénzkidobásnak is érzem a cigaretta nagy mennyiségű "fogyasztását".
2021. máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Napi néhány szívás (kb. 10-20) ecigiből. De bármikor le tudom rakni (nikotinmenteset szívok).

Rendes cigit kb. fél évente egyszer szívok, nyaraláskor vagy ha iszok a barátaimmal.

2021. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsére nem. Kb 12 éves voltam mikor haverral kezdtük szívni, de a szüleink rájöttek mivel bűzlöttünk tőle. Én kaptam akkoriban egy jó verést és utána egy kis felvilágosítást, le is voltam szokva. Haverommal az apja elszívatott egy doboz cigit. Ő hányt tőle, fejfájás stb, ami nagyon brutális módszer volt. Én azóta sem cigizek, hálás vagyok azért a verésért, mert egyébként a szép duma nem tartott volna vissza. Haverom azóta is cigizik. Mondanom sem kell mennyi pénz marad a zsebünkben, hogy a feleségemre levendő sem cigizik és fittek, egészségesek vagyunk.

Az egyik legnagyobb lehúzás a cigaretta, adni semmi nem ad, de elveszi az egészségedet, a pénzedet, az idődet, és sok esetben az önuralmadat.

2021. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Kipróbáltam, mert anyám, nevelőapám függő láncdohányos volt, remegtek a cigiért és tiszta idegbetegek voltak, ha nem tudtak azonnal bagózni.

Büdös lettem, köhögtem. Undorítónak találtam, azóta sem értem, hogyan engedheti ezt meg magának egy igényes ember.

Azóta sem dohányzom, mert undorító, ha egy nőnek a szája, haja, bőre bagószagú.

Rengeteg pénz, kiszámoltam, hogy egy év alatt, egy nyaralás árát eldrogoznám nikotinra.

Az egészségem, a bőröm állapota is fényévekkel jobb, mint a velem egyidős bagósoké.

2021. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Csak a vízipipát próbáltam párszor. Igen, társaságban kellemes, de abszolút nem hiányzik sem az, sem más dohánytermék. Azt meg, ha a dohány szaga beleeszi magát valamibe, kifejezetten utálom. (Egyik legjobb gyerekkori barátom szülei láncdohányosak. Nem volt szívem azt mondani, hogy azért nem adok neki bármit kölcsön, mert utána hetekig szellőztetni kell az adott dolgot - vagy kidobni, de nem örültem, ha elkért valamit)
2021. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Kipróbáltam 20 évesen, igazából a füstöt szerettem, a hangulatát is, viszont nem akarom magamat mérgezni semmivel, így rá sem szoktam, nem is fogok.
2021. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
6 évig szívtam, és letettem. Nem éri meg rászokni. Lehet most menő, de ha 40-50 évesen már nem áll a bohóc, vagy a babaprojekt bukó emiatt, na akkor realizálja igazán csak egy ember. 22/F
2021. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!