Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem dohányzok még csak egyszer...

Nem dohányzok még csak egyszer próbáltam, de ki akarok járni a szünetben cigizni a cigisekkel. De itthon nem engednek cigizni és egyik szülőm se szívja.Hogy szerezzek cigit? Mert senki se akar adni, ilyenkor mi a legjobb módszer cigi beszerzésére?

Figyelt kérdés

Ti hogy csináljátok?


17/L lassan.



2021. máj. 20. 06:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

pontosabban 17 leszek pár hónap múlva...


És nem menőségből akarom elkezdeni a dohányzást, csak tetszik a szertartás és tetszik a füstkarika fújás nagyon...

2021. máj. 20. 06:12
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Idősebb,rokon,barát vagy csak oda állsz a nemzeti elé és aki szimpi azt megkéred vegyen neked egy doboz bagót .
2021. máj. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

Én sem tudok hatásosabbat, mint #2. És akkor most papolok:

Kimehetsz a szünetben a cigisekkel akkor is, ha nem dohányzol. Nekem is sikerült felnőttként. Tudják, hogy nem dohányzok, meg sem kínálnak, és igyekszek szélirányba állni, hogy ne rám, hanem tőlem elfújja a füstöt.

Nem érdemes rászoknod, mert nagyon nehéz leszokni az emberek nagy részének, és amikor leszoknak, akkor meg jön a harc a felrakódó kilókkal. Füstszagú lesz a ruhád és a hajad. Ez nem előny. Nőnél főleg nem. Sárgítja a körmöt és a fogat valamelyest, ellenben árt a petéidnek és a tüdődnek, az érfalak rugalmasságának nagyon.

Anyám nyugdíjas, és ha nem cigizne, amit hülye fejjel menőségből kezdett el a gimiben 17 évesen, akkor most nem kellene dolgozni nyugdíj mellett. Már egy dobozkörül van, de sajnos korábban volt az majdnem kettő is.

"csak tetszik a szertartás és tetszik a füstkarika fújás nagyon..." Szóval menő akarsz lenni. Akkor meg mi a f@szért nem vallod be?

Egyébként engem srácok szoktak leszólítani, hogy vegyek nekik cigit a boltban, de elhajtom őket a francba udvariasan. nekik már nem papolok jellemzően.

A YouTube-on van a Radio TTS csatorna. Az egyikben arról volt szó, hogy milyen rossz döntéseket hoznak emberek. Az egyik beírónak a főnöke meg akarta mutatni, hogy mennyire könnyű leszokni. A beíró már 10+ éve leszokott, de a főnök nem.

2021. máj. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
az ilyen " csak tetszik a szertartás és tetszik a füstkarika fújás nagyon..."-ból lesz aztán a függőség kialakulása, a bőr elcsúnyulása, a büdös lehelet és majd a tüdőrák.
2021. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Joga van szefónak lenni, csak hát fura, nem?
2021. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem ettől leszel menő, csak megsúgom. Szerintem ez inkább szánalmas viselkedés.
2021. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Kérjél a cigisektől egy-egy szálat és fizess érte. Esetleg jöjj össze egy cigis pasival és tőle nyúlj le párat.
2021. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NémethZsolt1203 válasza:
52%

Hááát... nem fogok arról papolni hogy így ne próbáld, meg hogy úgy káros.. hallottad ezt már te szerintem eleget, és ha ez hatására is cigizni akarsz, akkor szerintem nem birunk meggyőzni.

Nah de. Próbálkozz először úgy hogy dohi elé beállsz és mondjuk az ilyen idősebb típusú alakokat megkéred hogy hozzanak ki neked. Esetleg hogyha a suliba van "díler" akkor ővele kell leszerződni(nálunk így volt), de jah. Igazából azon kívül hogy megkérsz valakit nincs nagyon más lehetőség.

2021. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha már mindenképp füstöt akarsz eregetni, akkor talán vegyél ecigit vagy iqost, mindkettőből nikotinmenteset, mert így is rá fogsz szokni, de legalább nem lesz dupla sóvárgásod a cigi után...
2021. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hi! figyi 14 voltam középsuliba mikor rászoktam. 10 évig nyomtam keményen majd meg döglöttem mire sikerült leszoknom rola. rengeteg pénzbe került, utana még néha néha 1 szalat elszivtam egy két alkalomadtán. ha egyszer rászoksz soha nem fogod elhagyni teljesen, max nem szivod, ugyan iolyan mint a pia. bár szerintem a cigiröl nehezebb volt leszoknom. jelenleg 34 éves vagyok ,nem dohányzom, nem iszom és bánom , hogy annak idején elkezdtem azt a sxart, ugyan ebből az indokból mint te. csak gondolj bele kb 1700 ft egy doboz cigi. előbb utóbb el megy 1 doboz naponta, mer hidd el ez igy van kitalálva egy doboz egy nap, az egy év alatt 620 ezer a mai árakkal lehet majd akkorra jutsz el erre a szintre mikor már dolgozol, pl 5 év mulva . akkor meg már lehet 3 szor ennyibe kerül. gondolj bele csak a mostani árak mellett vehetnél magadnak a cigi árábol, pl egy uj laptopot, meg mellé egy iphonet
2021. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!