Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak hogy cigi...

Mit csináljak hogy cigi nélkül is el tudjak menni a wc-re?

Figyelt kérdés
Szeretnék leslzokni a dohányzásról. De sajnos cigi nélkül székrekedésem van. Mit tegyek hogy ne legyenek ilyen gondjaim? Sajnos hiába eszem azokat amik egyébként meg szoktak hajtani.
2008. dec. 8. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
activia :D
2008. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el sportolni, egyél rostban gazdag dolgokat (rengeteg zöldség, gyümölcs, teljeskiőrlésű dolgok)Egyél zabpelyhet, mákot, kivit, lenmagot, szezámmagot (az apró magos dolgok sokat segítenek) jó lehet valóban az activia is. Esetleg ezek mellett csinálj hasbehúzásokat, azzal is élénkíted a bélmozgásod. És legfőképp ne gondolkozz azon, hogy ha nem fogsz cigizni nem fog menni. Nagyon sok minden dől el agyban.

Remélem segítettem!

2008. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Mikor én leszoktam, ugyanez volt a problémám és sajna semmilyen rostos, magvas kütyü nem segített, csak a tamarin lekvár. Most a gyógyszertárakban, fitotékákban úgy lehet kapni, hogy Tamarinlax hashajtó lekvár. Nem kell sokat megenned belőle, elég ha 2-3 napig minden vacsi után megeszel egy kiskanállal, utána menni fog és később már tényleg jók lesznek a rostos, magvas dolgok is.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv!

2008. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel küzdök én is. A TV-ben mondták jó ilyenkor a joghurt, meleg tej(nem forró).Én kesudiót és mogyorót is szoktam enni és másnap reggeli után el tudok menni WC-re.Végső esetben gyenge kávéféléket iszom. :)
2008. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen problémám nekem is volt..elkezdtem kávézni..:D
2008. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idővel elmulik
2008. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én amikor leszoktam a cigiről átszoktam a kávéra. Az is jól be tudja indítani az anyagcserét.
2009. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kösd oda a kezed a farkadhoz!
2009. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna rászokni
2010. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!