Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet kibírni cigaretta...

Hogyan lehet kibírni cigaretta nélkül?

Figyelt kérdés
Ha valaki napi szinten, óránként elszív 2-3 cigarettát, akkor az hogyan tudja megállni, hogy 6-7 órán keresztül ne szívjon el egy szálat sem?

2021. júl. 4. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy, ha fogad egy konzulenst, aki ad ehhez személyre szabott tanácsokat.

Én pl. megnézném az arcodat, milyen érzelmek futnak le rajta mikor rágyújtasz és kitalálnám, hogyan tudnád azokat máshogyan kielégíteni.

Ez az egyik, és a többi ötletem is megjönne, ha megismerném a dohányzásodat.

2021. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azért, de először azt kéne minden dohányosnak megválaszolnia magában hogy miért gyújtok rá, mi előnyöm származik belőle?

Kipróbáltam ugyan a cigit egyszer 14 évesen, majd pár évvel később, egyik szálat sem szívtam el mert majd megfulladtam tőle, nem is ez a lényeg.

A családomban emiatt volt érszűkület, csúnya köhögés, fogak kipergése.


Akikről írsz, azok már komoly függőkké is válhatnak, apám sem szívott sok évig pár szálnál többet, majd 40 éves kora körül napi féldobozzal elment mindennap, és mellette krákogott elég csúnyán. Jött az életében egy fordulat ami miatt orvosi eltiltás miatt nem cigizhetne, egy darabig tartotta és nem is köhögött.

2021. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cigi nélkül ki lehet bírni. A nikotinfüggést ki lehet elégíteni máshogyan is és fokozatosan leszokni róla.
2021. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj, én 8 hónapja állom, egy hete érzem azt hogy kell ><
2021. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!