Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szédülök a cigitől?...

Miért szédülök a cigitől? (fontos)

Figyelt kérdés
nem rég kezdtem el cigizni. nem sokat, nap 1 szál, mert néha jólesik. és azt vettem észre, hogy 1-1 cigi után pár percig szédülök. nem nagyon, csak egy kicsit érzem. miért van ez?
2010. aug. 27. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
oxigénhiány néven fut... Azért vigyázz rá ne szokj.
2010. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert a szervezeted még nem szokta meg a nikotint. MOST HAGYD ABBA! (Mondhatom, mert 45 évi bagózás után szoktam le, 9 hónapja nem bagózom, a közérzetem jobb, a vérnyomásom javult, nem fáj a fejem és nem náthásodom.)
2010. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mert még nem szoktad meg!NE DOHÁNYOZZ MERT NEM "DIVAT"A CIGISZAGÚ LEHELLET.Én is dohányos voltam de nagyon nagy akaraterővel tudtam csak leszokni.2 éve nem szívom.Ha jót akarsz magadnak ne szokj rá!!!!!!!!Ja és 1-1 szállal kezdte mindenki aki rászokott!
2010. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is gáz cigizni, nem akarok rászokni, ezért csak ritkán , titokban, még a barátaim előt is titkolom. csak néha olyan jólesik.

akkor ez a szédülés normális?

2010. aug. 27. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig szédülés van a cigitől, mert a tüdőbe kerül a füstje.

bár van, aki nem alkalmas rá, de énis az vagyok. Amúgy sokan szeretik ezt az érzést...

DE MÉG MOST SZOKJ LE, tényleg. ha napi 1szál van, akkor még nem olyan nagyon lehetsz függő, ezért szokj le még most, különben később már nehéz lesz...

2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Uccsó vok még, igen ez normális, bár ahogy az előbb írtam, sokan nem szédülnek tőle. Amugymeg ezt úgy kerülheted el , ha nem szívod le annyira, és semmiképp ne tartsd benn sokáig a füstöt, mert az is rásegít erre. /hacsak nem szereted a szédülést..
2010. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a normális persze inkább idézőjelbe tenném
2010. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

másfél éve cigizem és még mai napig beszédülök tőle:D ez benne a jo:D

16l

2010. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A cigitől azért szédülsz, mert egyszerre túl sok szén-monoxid kerül a szervezetedbe. (Nézd csak meg a doboz oldalán az arányokat!) A szén-monoxid mérgezés gyengébb tünetei közé tartozik a szédülés,és a fáradtság is.
2010. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tehát érdemesebb lenne gyengébbet, 1 mg-osat szívnom? úgy vetetm észre attól nem szédülök.
2010. aug. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!