Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Saját magam által tekert...

Saját magam által tekert cigitől mért szédülök el annyira?

Figyelt kérdés

nem füves, sima cigi, rendes szűrővel... mégis mért van az hogy sima cigitől amit boltban veszek semmi bajom, saját magam által tekerttől meg hányingerem van, és szédülök?:s

ma csináltam magamnak először cigit... cigipapírba beleraktam pall mall dohányt(amit másik cigiből szedtem ki egyébként, csak ki akartampróbálni milyen tekerni)

rendes szűrőt raktam a végébe.


2011. ápr. 28. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A töltött cigi erősebb mint a bolti.

Szerintem a szűrő nem olyan jó mint a bolti cigiken.

2011. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem értek hozzá mert nem dohányzom, de szerintem ha először csináltad, akkor ne csodálkozz rajta. Biztos túl sok dohányt raktál bele, vagy rosszul tetted bele a szűrőt. Próbálkozz illetve kérdezz meg valakit aki magának szokta sodorni, hogy hogy kell jól csinálni.
2011. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szimolán csak erősebb mint abolti
2011. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit tekersz bele? :)
2011. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Czövek Béla válasza:

Egyszerű:

A bolti ciginek a szűrője sokkal több cuccot szűr, mint amit te tettél bele. Amúgy próbáld meg cigaretta filterrel, amiben már eleve benne a szűrő. Ebből is több féle van. Próbálgass, variálj.

A lényeg, hogy a dohány minőségére figyelj.

Tapasztalatom, hogy a pipa dohányként árult cuccot könnyebb tölteni és ízesebb is. 3-400 Ft/csom.

2011. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ugyanaz a hüvely és a dohány akkor csak azért lehet erősebb mert sűrűbbre töltöd
2011. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!