Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baj ha szédülök a cigitől?

Baj ha szédülök a cigitől?

Figyelt kérdés
már nyár óta dohányzom folyamatosan. és mindig szédülök. ez miért lehet, és nagybaj?
2010. márc. 13. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A cigaretta abszolult nem egészséges és a te szervezeted úgy látszik nem is birja! Szokj le róla még most mert 20 dohányzás után sokkal nehezebb! Ne cigizz azért mert mennő! Nem hiszem hogy jól esik vagy megnyugtat ha utána rosszul vagy tőle!
2010. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Mikor rászoktam, én is szédültem tőle, de csak kevés ideig. Pár hétig. Aztán sajnos hozzászokott a szervezetem. Sőt volt hogy hánytam is tőle az elején, és én ennek ellenére is szívtam, mert nagy meggyőződésem volt, hogy ettől leszek én menő. Nos nem így lett. Csak 7 évig ment a pénzem rá, és már lassan 3 éve letettem. Ha nem megy én azt mondom ne erőltesd! Nem neked való a cigi. Nem mintha másnak való lenne :-)
2010. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen !!!
2010. márc. 13. 21:39
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
egyáltalán nem baj, az első kommenttel ellentétben, amit le is pontoztam, nem azért szédülsz, mert nem bírja a szervezeted, hanem kevesebb oxigénhez jut a szervezeted, a cigi érszűkítő hatása, és a CO2 miatt. szóval nem nagy baj..én még szeretem is ha néha szédülök tőle.
2010. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
az komoly o_O : DD örülök, hogy azért pozitív válasz is van : D
2010. márc. 13. 22:09
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem is értem, hogy egyáltalán hogy jut eszedbe egy bőven fejlődő szervezetet mérgezni ilyen dolgokkal.. Még piálsz is legalább?
2010. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
most te honnan tudod, hogy hány éves a kérdező?
2010. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Az írásából. 20 éven felüli nem ír így...
2010. márc. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen 16 vagyok és piálok is ajajj... : /
2010. márc. 15. 11:12
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

"már nyár óta dohányzom folyamatosan"

gratulálok! ennyi eszedvan... nem azért mert cigizel... hanem mert megkérdezed. nagyon az elején vagy és ezért szédülsz mert enm szoktál hozzá... ha majd hozzá szoksz akkor nem fogsz szédülni.:) de a szédülést élvazd amíg tudod mert majd sokszor szeretnéd érezni de nem fogod..:D

2010. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!