Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Holnap érkezik az e-cigim,...

Holnap érkezik az e-cigim, szerinted sikerül letennem a cigit 8-évnyi láncdohányzás után?

Figyelt kérdés

2013-nyarán kezdtem el dohányozni, mint a puskacső.

Most vettem egy mod-os nagyteljesítményű SMOK Rigel 230W + TFV9 Tank Kit-e-cigit.



2021. júl. 19. 16:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#8-as, abbahagyni készülöm..de a füst muszáj hogy maradjon.
2021. júl. 19. 19:30
 12/20 anonim ***** válasza:

Amikor nikotin mentes liquidet használtam leszokáskor ugyan olyan elvonási tüneteim voltak. Nem a füstre vagy ráállva hanem a nikotinra. Az agyad hozzá van szokva a folyamatos nikotin adaghoz. Ugyan olyan nehéz leszokni róla mint a sima cigiről talan egy fokkal nehezebb is mert ezt simán bent is szívni fogod folyamatosan amikor csak lehet, erősebb függőség alakul ki. Tapasztalatból mondom.

Annyi előnye viszont van, hogy nem leszel büdös nem fogsz rekedt hangon köhögni stb. De a nikotin marad ebben a formában úgy káros, hogy megemeli a pulzust huzamosabb ideig ami nem jó a szívnek.

Szerintem sokkal jobb az e cigi mint a sima én már sima cigi szagától is rosszul vagyok nem is bírnék elszívni egy szálat. De ahogy mondtam leszokást vagy valami segítséget az abbahagyáshoz Ne várj tőle.

2021. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#10 Nem, sőt, simán beállok e-cigizni az analóg dohányosok meg az iqos-osok közé, és nem érdekel. Mondjuk én már vagy 5 éve e-cigizem. Volt egy rövidebb időszakom, amikor kipróbáltam tavaly ismét az analógot, de simán visszaálltam.


#9 voltam.

2021. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Biztos úgy van, hogy megemeli a pulzust a nikotin.

Nem szokhatok le a cigiről. 50 éve dohányzom, 10 éve ecigi.

Nyugalmi állapotban a pulzusom 64. (sokat használom az ecigit)

2021. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az átszokás egész könnyű. Én már nem bírnám a sima cigit szívni, nem hiányzik egyáltalán.

Az a gond, hogy az csak átszokás, még mindig nem leszokás.

Letenni a cigit akárhogyan csak pár hetes szenvedéssel lehet.

De maradjunk annyiban hogy az e-cigi legalább egy fokkal egészségesebb és költségkímélőbb.

És nem a füst az, ami hiányzik az embernek leszokáskor, hanem a nikotin. Snüsszözéskor például egyáltalán nem füstölsz, de a cigit pótolja. Nikotin mentes liquiddel füstölsz, de nem pótolja. Ez nikotinfüggőség, nem füst, vagy függőség!

2021. júl. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyikről a másikra szokni nem a legjobb.

Mivel az is legalább annyira káros és a szenvedély ugyan úgy megvan.

2021. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem a kollégám is vett ilyet és most már mindegyiket szívja rendesen.

De leszokni nem akar.

2021. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ajanlom neked a haziorvost, AKI felirja a champix gyogyszert . Tuti leszoksz
2021. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A Champix nem csak a cigiről, hanem az életről is lehoz. Durva mellékhatásokat okoz sokaknál, hányástól a szívrohamig.
2021. aug. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez igaz , nekem is volt pár.....De Leszoktat az tuti :D
2021. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!