Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudom, hogy megérné...

Honnan tudom, hogy megérné Iqos-t vennem?

Figyelt kérdés

4 éve cigizek, kb 2 év után váltottam ecigire. Nekem nagyon macerás volt, folyton újra kellett tölteni a liquidet, szétszerelni darabokra, meg gyakran kellett töltőre tenni és ráadásul nikotin mentes volt, mert akkor tiltották be a nikotinos liquideket. Nem jött be, 2 hónap után váltottam vissza rendes cigire.

De az Iqosról sok jót hallottam, sok ismerősöm váltott rá és szívja a mai napig, a rendes helyett. Viszont sokan panaszkodnak rá, hogy büdös meg beleszorul a heets meg stb.

Nem szeretnék egy 30000-es beruházást, hogy úgy járjak mint az ecigivel. Milyen érveitek vannak ellene és mellette? Főleg olyanokat kérdeznék, aki egyikről állt át a másikra. Köszi!:)



2021. aug. 2. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha sok ismerősödnek van, nem tudod valakiét kipróbálni?

Van egy szaga , viszont a ciginél fixen nem büdösebb.😀

2021. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát így virushelyzetben annyira nem akartam próbálgatni másét, de tervezem kiprobalni, de elsore allitolag kb senkinek se szokott izleni, meg kell szokni vagy mi.

Plusz inkább a technikai része érdekel, mert ha ez is hasonlóan macerás mint az ecigi, akkor tuti vissza fogok terni a rendesre sajnos.

2021. aug. 2. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:

ha igazából saját heetset teszel bele vagy mást akkor talán nem olyan baj de nézzél teszteket vagy ilyesmiket


az e ciginél tudsz netről rendelni nem is olyan sok pénzért 50 ml liquidet szerezni


vagy vegyél nagyobb akkumulátorú ecigit vagy nagyobb tankút


te döntsd el melyik az egészségesebb

2021. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ecigi ha nagyobb akkumulátorú, akkor nem marad kompakt, amit én nem szeretek. Nekem vype készülekem volt és elég macerás volt beleönteni a liquidet pl egy kocsmában vagy egy buliban, ahol ugye eleg gyorsan kiurult. Plusz engem az ecigiben zavart, hogy se eleje, se vege nem volt, azaz, nem volt meg az az erzes mint mikor meggyujtom a cigit, és hogy "nem fogyott el 1 szál után". De lényegtelen az ecigi, a sima cigiről iqosra való atszokas volt a kérdésem.
2021. aug. 2. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem is igazán segít ha valakitől elkérsz egyet, mert az első pár nap furcsa a sima cigihez képest, de abszolút nem rossz vagy ilyesmi csak más. A Russet Selection Heets kimondottan erős is, (kb. Kék vagy piros Multi erőssegűnek simám tűnik.) Viszont egy két hét után, ha nem szivsz sima cigit, akkor vissza se akarsz szokni, mert elkezded érezni a büdöset, meg a gázolaj ízét a ciginek. Semmi különbség nincs a dohányzás élményben a cigihez képest, talán annyi, hogy néha kicsit több kell, meg szárítja a szádat, szóval gyakrabban kell mellé egy pohár víz vagy valami. De van eleje, vége, ha vége a Heetsnek, ki kell dobni, nem jó újra, pont addig tart mint egy szál sima cigit.

Macerásnak annyira macerás, hogy tisztogatni kell, olyan 20-40 számlánként, de 2 perc az egész, meg nyilván tölteni, de olyan 20 szálat bír a 3.0 duo, én nem szívok el egy dobozzal egy nap szóval nekem bőven elég.

Ha valamire kíváncsi vagy még kérdezz bátran.

2021. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös!


Nagyon köszönöm a hasznos választ!


Az Iqosba csak Heets rudat tehetek vagy vannak más fajta, nikotinos hevítőrudak is, amik jók bele?

2021. aug. 3. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttam már plázákban "iqos kompatibilis" rudakat, de sose próbáltam. A dohányboltokban tudomásom szerint nincs olyan ami jó bele, csak a Heets.
2021. aug. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Dohányboltokban csak Heets van, de a neten találsz Unicco, Healcier dohányrudakat is, amik kompatibilisek Iqos-al, de azokban teafa és menta levél van, nem dohány, mondjuk szerintem jobb, mint a Heets és pattintós ízesítésűek. Hónapok óta csak Unicco-val használom, sokkal jobb, csak neten kell rendelgetni az a hátránya. Ha szorul benne a dohánytöltet, akkor kicsit meg kell 2 ujjal sodorni és ennyi, nem nagy cucc. Van most a glo, neo dohánnyal lehet használni, nincs benne penge, és sokkal olcsóbb a készülék is, csak még nem sok helyen lehet kapni.
2021. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nikotinmentes liquidet szívtál, akkor nem csoda, hogy visszaváltottál rendes cigire. Külföldről (leginkább Szlovákia) kellett volna rendelned nikotinos levet.
2021. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!