Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokan miért nem rakják le...

Sokan miért nem rakják le akkor sem a cigit ha már voltak feltehetőleg miatta életveszélyben?

Figyelt kérdés

Több ilyet is ismerek.

Pl egy férfi 39 évesen infarktust kapott, de továbbra is cigizik, meg persze iszik.


Barátnőm anyukája 50 éves, volt már rákos, magas a vérnyomása, alig van saját foga, a bőre is nagyon öreges, köhög is, de még is szívja már min 30 éve. Nem értem hogy pl ő is mire vár. Meg akar halni? Magas vérnyomás amúgy is veszélyes. Meg a rák is kiújulhat erre még rátesz a cigivel. Sokszor szól neki a barátnőm hogy ne cigizzen annyit, de meg sem érti, ennyire szereti a gyerekeit, meg az életét? Mintha direkt ölné magát, úgy fel tud idegesíteni, meg rossz hogy szomorú emiatt a barátnőm.

Épp ésszel nem tudom felfogni hogy ilyet miért csinál valaki.

Tudja erre a választ valaki?

Mert egy hajléktalan akinek semmi kilátása, meg nincs gyereke valamennyire meg tudom érteni hogy nem foglalkozik ezzel.



2 olyat is ismerek akik 50 körül haltak meg és cigiztek, bár nem volt betegségük.


2021. aug. 22. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
függőség
2021. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!