Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeptember 1. től leszokom...

Szeptember 1. től leszokom ki, tart velem?

Figyelt kérdés

3éve doháyzom de most elhatároztam hogy leszokom. Ja és még valami: tanácsokat kérnék.

15/f


2010. aug. 30. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
12 éves korod óta? Az igen, gratulálok..
2010. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy az meg jó hogy le akarsz szokni. ne add fel ;) :D
2010. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

első válaszoló...-.- jól bíztatod...-.- kíváncsi lennék te mikor gyujtottál rá először-.-"

okéés bennevagyok énis:)

énis 15 vook és énis 12évesen kezdtem:)

hajráá:P

2010. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy valaki rágyújt egyszer hanem hogy rendszeresen csinlája-e. tudod van különbség a kettő között. sok sikert. szép nép....
2010. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Patt válasza:
100%
Én veled tartok! Cigit csak úgy lehet letenni ha egyik nap cigizel másiknap már nem:) Sok siker hozzá na meg magamank is:P 18/F
2010. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17F vagyok én is 3 évet cigiztem napi 1 dobozzal elszívtam. de augusztus 10.ével letettem a cigit és azóta nem gyújtottam rá, pedig mostanában minden szar összejön pl megbuktam év végén és egész nyáron tanultam, ez kicsit lehangolt, meg csajok se jönnek össze mostanában, meg most nem fogok leírni mindent mer hosszú meg nem is akarom igazából, de az a lényeg hogy kb tiszta depi vagyok és még mindig birom cigi nélkül pedig nagyon jól esne visszaesni( lehet hülyén hangzik de télleg így van) szóval azttudom neked mondani h kikell bírnod mert kilehet. amúgy itt ez az oldal: [link]

itt megtudsz mindent amit akarsz

2010. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2010. aug. 31. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!