Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leszokom a dohányzásról,...

Ha leszokom a dohányzásról, utána kitisztulhat a tüdőm?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de 2éve dohányzom és ha kb. egy félév alatt leszoknék a dohányzásól és utána soha nem gyújtanék rá akkor kitisztulna a tüdőmből az eddig lerakódott mindenféle káros anyag?
2009. okt. 4. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap kint szabadon friss levegőt szívj és tisztítókúrát lehet kezdeni, az kitisztítja a káros anyagokat.
2009. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a dohányzással, hogy teljesen szépen egészségesre kitisztulni soha nem lehet belőle. De annál csak jobb lehet, mintha dohányoznál, úgyhogy sok sikert kívánok!
2009. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitisztulni nem tisztulna ki, mivel gondolom városban élsz, ott pedig esélytelen, hogy teljesen tiszta legyen a tüdőd :) Am kb. 15 év alatt ürül ki teljesen a tüdő a dohányzásból származó anyagoktól.
2009. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont, ha városban laksz akkor a tiszta tüdő projektet buktad. Elvben igen, ki tud tisztulni teljesen és regenerálódik is.

Csak azt nem értem mi az hogy egy fél év alatt leszoksz? Olyan nincsen, vagy leszoksz vagy nem. Ha így állsz hozzá nem fog menni..

2009. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát úgy értem a félévet, hogy kb. annyi idő alatt maximum. Nem lehet egyik napról a másikra csak úgy eldobni. Legalább is nekem nem menne.

Köszönöm a válaszokat.

2009. okt. 4. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy csak úgy megy, máshogy nem. Az olyan módszerek, mint a kevesebbet szívok majd meg veszek tapaszt, rágót szart sem érnek. A nikotin fizikai függőséget alakít ki. A leszokás agyban dől el, egyszer, komolyan, erős akaraterővel. Hidd el én próbáltam mindent, csak ez vált be és ezt nem csak én mondom.
2009. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy hónap alatt már sikerült azt elérnem, hogy gyengébb cigit szívok és már nem annyit mint régebben az erősebből. Jó amúgy igen a félév az egy kicsit sok, de nekem 3hónapnál hamarabb tuti nem menne.
2009. okt. 4. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem fog menni. Ha ezt mind egy hónap alatt érted el, akkor gyenge jellem vagy. Nem bántás, csak ösztönzés, hogy szedd össze magad.
2009. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyenge jellem vagyok :D de már annak is örülök eddig, hogy egy hónap alatt sikerült azt elérnem, hogy nem egy dobozzal szívok naponta hanem csak 3 szálat. Na mindegy köszönöm az ösztönzést. :)
2009. okt. 5. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, 5 év alatt kitisztulsz és 15 év (ahogy valamelyik előttem szóló írta) cak azokra vonatkozik, akik már évtizedek óta dohányoznak.

én így hallottam. bocs ha nem jó :)

2009. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!